Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami alapja, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami alapja, vagy én reagálom túl? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mennyire baj az ha túlságosan zavar, hogy túl naivnak érzem magam azért mert ugyanolyan szép szavaktól olvadozom amiket a párom az exének is ugyanugy mondott, ugyanúgy vele képzelte el az életét és félek, hogy velem is csak addig tart majd mig nem talál egy jobbat. Egy részről tudom, hogy badarság hisz mindenki igy szokott lenni az aktuális szerelmével, de egyszerűen nem tudom, hogy lépjek túl és bízzak jobban magamban.

2016. aug. 16. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szavakra figyelj, hanem a tettekre.A szép szavak nem mindig igazak, lásd.ex.
2016. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, h ki mit mond. Mondani bármit lehet, nem azok határoznak meg egy embert. A tettek számítanak igazán!
2016. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Épp ez megy nehezebben, nem akarok a szép szavaktól "elszállni" hogy utána jól pofára essek, dehát...
2016. aug. 16. 09:24
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az eddigi válaszolókkal egyetértek. A tettek beszéljenek az ember helyett (persze tudom, hogy ezt az esetek •95%ában a nők képtelenek elfogadni). Sajnos akárhány nőt, párkapcsolatot, illetve azok pusztulását kellett végignézzem, sokszor a kimondott/kimondatlan dolgok váltak szakítóokká. Egy példa: a legtöbb nőnek nem elég, hogy ùgy érezzes, szeretik, hallania is kell. Te ezt maradéktalanul megkapod. De tettek is bizonyítják ezt?26/F
2016. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az az ideális, ha a szavakat tettek is követik. Nekem például eszembe sem jutna ilyeneken agyalni jelen helyzetben. Nem érdekel, párom miket mondott exének, vagy milyen volt a viszonyuk. Most mi vagyunk, és ha figyelünk egymásra, abból baj nem lehet :)
2016. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazatok van, egy ex nem véletlenül lesz ex, még akkor is ha régen úgy gondoltuk ő az igazi. A tettei megvannak,tudom, hogy szeret. És mostantól megpróbálok nem arra gondolni, hogy milyen volt az exével, vagy, hogy miket mondtak egymásnak.A lényeg, hogy most engem szeret és ahelyett, hogy túlgondolom a dolgokat és talán nem létező problémákon agyalok inkább értékelem azt ami adatott.
2016. aug. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!