Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Hazudik?

Figyelt kérdés

Párom lebukott, hogy más nőnek írogatott ilyeneket: szép vagy, találkozhatnánk, szép hosszú lábaid vannak, szép gyerekeink lennének, én lennék a legjobb neked stb.

Egy szórakozóhelyen találkoztak és az utána következő napokban kezdett írni neki.

Miután lebukott, nekem azt mondta, hogy ő csak viccelt evvel, nem gondolta komolyan. Neki ez csak játék volt.

Szerintetek hazudik? Csak így próbálja bevédeni magát?

Kérdeztem tőle, hogy fordított helyzetben ő viccesnek találta volna ezt. Persze azt mondta, hogy nem.

Hat éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Én eléggé kiakadtam. Nagyon hajlok arra, hogy inkább elhagyjam...


2016. aug. 16. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem csak vicc volt...komolyan gondolta...


23F

2016. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami akkor ott nincs rendben, ha ilyenre volt igénye. Én ha párom van, soha senkivel nem keveredek olyan szituba, ami bármelyik fél számára félreérthető lenne. Magamtól egyáltalán nem keresem, de ha pl egy lány bepróbálkozik nálam, akkor őt is elhajtom. Bőven volt ilyenre példa. Mivel a párom úgysem csalnám meg, arra meg nincs szükségem, h az önérzetem fényezzem vele. Innentől kezdve csak bajom származhat belőle, szóval nem nem nem! Persze kevesebben vannak akik így gondolkoznak.
2016. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem hazudik. Arról lehet szó, hogy amíg nem biztos a másik nőben, addig nem akar téged elveszíteni, nehogy "két szék közül a földre"... Ezért mondta csak, hogy viccel. Ha viszont ilyen gondolatokat ébreszt benne egy másik nő, akkor irántad már nem hiszem, hogy érezne valamit, legalábbis nem azt, amit kéne, ezt viszont meg kellene beszélnie veled, úgy lenne korrekt!

Milyen a kapcsolatotok egyébként? Nem volt jele eddig, hogy a párod már máshogy érez, mint régebben?

2016. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt semmi gond. Mosok, főzök, takarítok. Szex is van. Dolgozok is mellette. Ezért se értem, hogy miért történt ez...
2016. aug. 16. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mosok, főzök, takarítok. Szex is van. Dolgozok is mellette."


Ez tök jó, és tiszteletre méltó, de nem jelenti feltétlenül azt, hogy jól is működik a kapcsolatotok. Úgy értem, ennek nincs sok köze hozzá.


Jól működik egy kapcsolat, pl mert: sokat kirándulunk a párommal, szeretünk együtt lenni, összebújva filmezni, mindig tisztelettel beszélünk egymással, sokat beszélgetünk mindenféléről, sokat nevetünk együtt, stb stb.. ezek a dolgok miatt működik jól (vagy nem jól) egy kapcsolat...

2016. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ha ő ilyen gyerekes és ostoba hogy viccből ilyeneket írogat más nőknek az szerinted nem gáz? Mert én dobnám az tuti.
2016. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!