Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt,a kapcsolatunk elején az első fél-1 évben mondhatni minden tökéletes volt,az első hónap után összeköltöztünk és veszekedéseink se nagyon voltak. Most viszont bármikor valami kis veszekedés van már ordibál hogy utál,elköltözik és elkezdi összepakolni a cuccait.Beszélni ilyenkor nem lehet vele mert teljesen bolond arra se tudom megkérni hogy egy percre üljön le normálisan mert kiabál hogy dögöljek meg,elkezd pofozgatni stb. A mostani eset nálam már mindent vitt,elhívott egy rokona esküvőjére és ott is aludtunk,egész esküvő alatt mondogatta hogy este milyen nagy szex lesz stb.. Mire odaértünk a szállásra már nem volt kedve én meg mondtam neki hogy akkor minek mondogatja meg hergel fel engem órákon keresztül majd reggelre ebből is lett egy veszekedés amit ő úgy reagált le hogy csapkodta ott az ajtót hogy a ku..anyá.. és bezárkózott a wcbe majd úgy jött ki mintha telefonálna hogy segítség hívják a rendőrséget a barátom elmebeteg. Na nekem ezekből a beteges dolgaiból már nagyon elegem van,mindenki előtt lejárat és majdnem minden héten csinál egy ehhez hasonló műsort. Ti mit csinálnátok? 25/F
2016. aug. 16. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

normális pillanataiban ezt meg kellene beszélned vele...ha nem vevő rá és nem bírod, akkor lépj haver, mert tönkre fog tenni idegileg és lelkileg...


23F

2016. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azon csodálkozom minek vagy együtt egy ilyennel. Mit csinálnék? Mondanám, hogy pakolj nyuszika, de vigyél mindent. Kulcsot lerakod, és többet vissza ne gyere.

Az ilyentől jobb minél messzebb lenni.

2016. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem hogy 2 éves, de 20 éves kapcsolatba sem fér bele, hogy pofozgassam a másikat, vagy azt kiabáljam neki, hogy dögöljön meg, meg hogy szidjam a k..va a..ját.

Azonnal szakítanék. Hol van itt a tisztelet, szeretet?

Ez a sok sérelem mind egy-egy éles szög a kapcsolatban, ami nem múlik el nyomtalanul. Szakíts vele.

2016. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, először próbáld meg kideríteni, hogy mitől változott így meg.

Mert lehet, hogy a) Ilyen volt, csak eddig jól titkolta vagy b) Valami történt vele, ami "betett" neki.


Ha valami "trauma" érte, próbálj meg segíteni neki, de ha csak "ilyen", akkor hagyd ott AZONNAL!

2016. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az írásodból Te egy értelmes pasinak tűnsz. Mit keres melletted ilyen csaj?

Akármennyire is összeveszek a párommal (11 év után), SOHA nem mondanék neki olyat, hogy dögöljön meg. Ez nem normális, ahogy a pofozkodás és a csapkodás sem. Ha meg a pasi ilyenkor lekever egy sallert a nőnek (jogosan), akkor utána fel lehet jelenteni. :D vicc.

Hagyd ott a francba, így látatlanban biztos vagyok benne, hogy jobbat érdemelsz.

2016. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:S
2016. szept. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!