Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen? Megalazo cagy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen? Megalazo cagy en vagyok erzekeny? Jogos a vád vagy eros tulzas?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kellemetlen szituban vagyok. Es szeretnem kikerni a velemenyeteket a dologrol.

Kicsit fura a tema es nem parkapcsolatba illo... De megia hozzank van koze


Nos en 22eves lany vagyok.

Leszogezem hogy nem vagyok az a bulizos -lereszegedos fajta. Sot irrital ha egy not illuminaltan latok.

A pasim sem ilyen. O meginkabb italja az alkohol izet. Es taszitja ha iszik egy no.


Ebbol adodik a jelenlegi helyzet.


En elotte szerintem egyszer sem...vagy MAX 1x ha be volt csiccsentve. De akkor is tudtam mit teszek es nemt arsasagban voltunk.hanem ketten. Mas nem latta.

Nem SZOKTAM inni.

DE 2vagy3hetente elkap az erzes hogy innek egy uveg sort. Abbol is csak Millert es az 1uveget kb 2oraig iszom

Vagy pl. Olykor kibontok egy uveg edes pezsgot akkor O is iszik belole... De kb fejenkent max 2dl.t fogyasztunk.


Persze elofordul hogyha AZ EN csaladomnal van buli akkor iszom 1pici felest es olyankor a pasim is iszik 1gagy2 Jagert. De nem vagyok benyomva csupan jo a kedvem tancolunk a batyaimmal stb.


Amiota egyutt vagyunk 2hatalmas balhenk volt.

Az egyik alkalommal szakitottunk. Na akkor volt az jogy mivel magam voltam este total le akartam butulni hogy ne gondoljak RA. De ez titok es senki sem latta. O sem. Nem is tudja.

De mint irtam nem tartom magam alkesznak.


Nos a baj a kovetkezo:


A napokban kaptunk ajandekba egy muanayag palackosbegri bort. Edes. Nagyon finom. Tipikusan itatja magat es az ember becsiccsent tole.

3Napja bontotta fel O. Ivott belole en is kb 1dl.t

Tegnap is max ugyanennyit kortyolhattunk el felora alatt.


Ma egyutt akartunk vacsizni.

Gondoltam kiveszem a bort a hutobol es toltok.

Na akkor jott a baj:


A fejemhez vata hogy en ISZOK

Annyira ledobbentem hogy csak neztem Ra

Idezem:

"Megint iszol

Ugy latom Neked mar mindegy csak pia legyen."

Itt kozbeszoltam hogy nem igaz es nemertem miert mondja ezt.

Erre O "De mindegy csak alkoholos legyen. Sor.Jager.Pezsgo.Bor... Szepen raszoktal a pialasra. Nem valogatsz..."


Meg meg mondott par dolgot amit nem tudok szoszerint visszaidezni


Szamomra ez olyan megalazo volt

Teljesen alkoholistanak allitott be


Multkor mondta "poenbol" valakibelott (mar nem emlekszem ki volt az) hogy azota ismeri az alkohol izet amiota velem van ..

Naa persze. O elottem jo nagy bulis volt. Legalabb ne kamuzna.

Ha valakinek ilyeneket kobd rendesen alkoholistanak nezhetnek...


Annyira furcsan erzem most magam

Szegyen van bennem es megalazottsag a sajat paromtol:(


Persze ezekbutan obsertodott meg mert magara zarta a haloajtot.


De ezt mem is tudom kezelni.

Vedenem magam...de nem jut eszembe semmi.


2016. aug. 17. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azert emeltem kibhogy CSAK AZ EN csaladommal fogyasztok neha 2poharral tobbert.mert az O tarsasagaban vagy csaladjaban sosem tennem ezt.

Sosem hoznam Ot kellemetlen helyzetbe.

Es erre nem is volt pelda soha.

2016. aug. 17. 22:07
 2/12 A kérdező kommentje:

Elirasert bocsanat.

Telorol es angol bill.rol ment.

2016. aug. 17. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ettol meg vagy alkoholista, de legkozelebb felnottekkel kezdj, de hulyegyerekekkel. Semmi rosszat nem tettel a srac egy idiota.
2016. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na szal azt akartam irni, h NEM vagy alkoholista, es NE hulyegyerekekkel alakits ki parkapcsolatot, csak folyton elgepelek😂😂
2016. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ebből nem kellene ügyet csinálni, egyikőtök sem alkoholista. Az pedig nem szép, hogy mások előtt lejárat, de nem ismerem a teljes történetet, beszéljétek meg őszintén a dolgokat egymással :)
2016. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Eddig el nem tudtam kepzelni, hogy a valodi padon fekvo alkeszeken kivul ki az, aki megissza a szemetet, amin ti osszevesztetek. Undorito.


Amugy meg olyan szepen elkezdted, hogy igy nem isztok, meg ugy, meg a pasid utalja az alkohol izet, hogy a vegere csak arrol szol a kerdes hogy decire pontosan kivel, mit isztok megjegyzem baromi gyakran, a kerdes elejen felvazolt nezoponthoz kepest :'D.


Legjobb javaslatom, hogy fejezzetek be a proliskodast.

Meg ne igyal undorito szemetet.

2016. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi.


Az igaz es magam is megijedek hogy mostanaban oar honaoja tobb alkoholt fogyasztok...meg kivanok.


Tusom nem megoldas es nem normalis dolog de ha szomoru vagyok vagy baj van vagy depis vagyok azonnal kedvem lenne bcsipni.

Ez megijeszt

2016. aug. 17. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Csak én érzem úgy, hogy gyerekesek vagytok? Nekem tele szokott lenni piával a hűtőm és néha be is szoktam rúgni, ha olyanom van. Ettől még nem vagyok alkesz. Az a passzív-agresszív viselkedés amit a barátod lenyom, nem semmi.


Keress egy normális férfit inkább aki felnőtt módjára gondolkodik. Egy kis boron kiakadni... Hihetetlen. Napi egy-két deci bor még egészséges is.

2016. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha néha napján megiszol egy pohár bort, főleg étkezés közbe azt nem nevezném alkoholizmusnak. Ennyi erővel minden francia alkoholista?

Szerintem ne érezd magad kellemetlenül emiatt és ne hagyd, hogy lejárasson vagy szabályozni akarjon.

Ha nehezebb kaját eszek és fáj a gyomrom megiszok egy felest és utána jobb. Ha van egy stresszes napom és este megiszok egy kis pohár bort jól esik. Mégse vagyok alkoholista és néha hozzá se nyúlok akár egy hónapig a spájzban lévő üveg borhoz.

Ezek kellemes dolgok amik mértékkel néha napján megengedettek és ne szégyelld magad emiatt a barátod egy suttyó gyerek.

2016. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

6-os azert jutottal erre a kovetkeztetesre mert palackban van a bor es nem uvegben? :DDD vagy mi a szemet abban amit isznak? Elmondanam neked hogy a borospincekben muanyag palackos borokat lehet venni, amik kenterbe verik az osszes uveges bort minosegben es izben...

Amugy szerintem a pasiddal van a gaz, orulok hogy nekem olyan parom van aki szinten szeret neha elfogyasztani egy kis alkoholt. Ettol nem leszunk alkoholistak, nem fetrengunk deliriumban es nem koltjuk az utolso fillerjeinket piara. Ha valaki nem ismeri a kulturalt alkoholfogyasztast, az a pasid.

2016. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!