Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sokszor ugy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokszor ugy viselkedik hogy ha én ragaszkodom hozzá akkor eltol magátol meg nem nagyon ölelget meg NE hiv el magához ha meg távolság tartó vagyok és furán viselkedek akkor meg jön utánam felis hív meg keres meg elhív magához! MIT tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miközben olvastam a kérdésed elkezdtem dúdolni a szeretlek is meg nem is-t.

A legjobb lenne tőle megkérdezni, hogy miért távolságtartó esetenként. Az nem megoldás, hogy utána te is ezt csinálod vele. Ne játszmázz, kérdezd meg kerek-perec.

2016. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg ha pl bejelölnek facebookon akkor is ragaszkodik meg keres de ha nem keres senki bag a bnöim akkor el van és nem mutatja hogy ragaszkodna hozzám távolságtartó!
2016. aug. 19. 19:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg ha pl bejelölnek facebookon akkor is ragaszkodik meg keres de ha nem keres senki meg ha a bnöim akkor el van és nem mutatja hogy ragaszkodna hozzám távolságtartó
2016. aug. 19. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok ilyen pasi van. Amikor nyeregben érzik magukat, akkor úgy gondolják, hogy semmit sem kell már tenniük a kapcsolatért, mert övék a nő... De én úgy gondolom, hogy aki igazán szeret valakit, az nem viselkedik így. Láttam már szerelmes srácokat, és azok odáig voltak a barátnőjükért.
2016. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!!! Éveket pazaroltam ilyen pasikra. Ma már tudom, hogy nem én voltam nekik a topnő. Nyeregben érezték magukat.
2016. aug. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és AZT mondta hogy idegesiti hogy ha neki dolga van akkor állandoan kérdezgetem hogy hova megy mikor megy !
2016. aug. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!