Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt vissza?

Figyelt kérdés

Nem mondható, hogy rendes kapcsolatban vagyunk, csupán laza viszonyunk van. De tegnap előtt nagyon kedves volt, kisszivemnek hívott, stb.

Kerdezte is, hogy masnap mit csinalok. Mondtam, hogy a baratnommel megyek egy buliba. Mlndta, hogy o akkor kinez egy fesztivalra. Tegnap írtam neki, hogy mi újság, de nem reagált.

Mivel nem járunk, ezért nem tudom, hogy csak elfoglalt, vagy már nem kívánja folytatni ezt. Nem merem zaklatni az smseimmel.


Mit tegyek? Várjam ki a mai napot, esetleg kérdezzek rá, hogy akkor most vége, vagy mit kell ilyenkor tenni?


2016. aug. 21. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj, ne látszódjon rajtad hogy odavagy érte. Vár meg még jelentkezik...
2016. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak várj. Semmiképp se írj. Majd 5 nap múlva kérdezd meg, hogy él-e még.
2016. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap óta nem írt és fesztiválon van.

És ez egy olyan laza kapcsolat, hogy nem is jártok.


Te tulajdonképp mit vársz ebben a helyzetben, már ne haragudj? Visszaírási kötelezettsége van az összes ismerősödnek, vagy mi?

2016. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!