Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy hogy ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy ezt az egész "férfi irányit" dolgot azért találták ki, hogy a férfiaknak ne kelljen felnőni illetve alkalmazkodni nekik is a párjukhoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ott van ez a Bibliába, Koránba is illetve sok ember szerint "ez a dolgok rendje".

2016. aug. 21. 14:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
50%

Ez azert van mert tudjak h a gyengebbik nem az erosebb

Es felnek ezert elnyomjak !

2016. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
22%

Hümm... :)

és azt a szót még sosem hallottad, hogy felelősség, ugye?

Mert hát tudod... az a felelősség bizony azé, aki vezet.

Ez egy dolog.


A másik meg hogy a nők - mint ingatag, érzelemvezérelt lények (a női szeszély, ugye...) - hótt egyszerűen kevésbé (mondom: KEVÉSBÉ! Nem egyáltalán nem, hanem csak kevésbé) alkalmasak a vezetésre, mint a férfiak.


Ezért működik általában a legjobban az a verzió, hogy - miután meghallgatta a nőt - a férfi dönt. És persze viseli a döntéssel járó felelősséget.

Mondom: általában.

Ma már nem olyan ritka, hogy a párból a nő az, aki dönt, mert mondjuk alkalmasabb rá, mint a párja. Vagy épp a párja nem akarja viselni a felelősséget.


Nno.

Jöhetnek a feminácik. :)

2016. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
76%

Erdekes h a felmeresek azt mutatjak h a noi vezetok cegei hatekonyabbak :-)

Mivel ha a meloben is erzelem vezerel vagyis szereted a melod akkor hatekonyabb kreativabb vagy benne


A legnagyobb baj h h egy nonek mindig valasztania kell karrier vagy csalad

A.pasiknak nem kell ezert kepesek pl magasabb posztra kerulni


Regen anya kozpontu tarsadalom volt jellemzo, es akkor nem is voltak haboruk :-)

2016. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
62%
Manapság már egyáltalán nem ez a dolgok rendje.
2016. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet irányítani, hogy nem vállalod a felelősséget. Pl. Ha mondjuk én tudnék egy programot, de máshova kell menni, mint amit férfi mond, aztán ott meg rosszul érzem: Mégis ki vállalja érte a felelősséget és milyen felelősséget vállal? Itt én szívtam meg azt kész......
2016. aug. 21. 15:29
 6/66 A kérdező kommentje:
4-es: Olvasd el újra, amit írtam.
2016. aug. 21. 15:30
 7/66 A kérdező kommentje:
*érzem magam
2016. aug. 21. 15:33
 8/66 anonim ***** válasza:
96%
15:27 dehogynem jellemző. A nőket minden eszközzel rá akarják venni arra, hogy minden egyes nemükhöz kapcsolható viselkedi jegyet vetkőzzenek le, fojtsanak el, stb. Ellenben mit mond a férfi? "Nem tehetek róla, férfi vagyok, ha szeret, elfogad így is." És ezzel el van intézve.
2016. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

#5

Ha átvetted a férfitól a döntést (elvégre nem oda mentél, ahova mondta, hanem oda, ahova te akartál) akkor bizony tiéd a felelősség is. Tehát ha megszívtad a döntésed, akkor csak magad okolhatod.

2016. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
41%

Btw hogy a nők kevésbé alkalmasak a döntésre, azt az 5-ös válasz lepontozása remekül példázza: zsigerből, racionális indok nélkül - "ész" nélkül nyomták a piros kezet. Nnomost, az ilyen az élet más területén képes lenne felelősen, az általa vezetettek érdekei szerint dönteni? Vagy ott is csak az érzelmei által irányított egózsákként funkcionál, akár a vezetettek érdekei ellenére is?

Mert szerintem az utóbbi.

2016. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!