Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldon élek és félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldon élek és félek hazautazni mert attól tartok hogy a párom megcsal. Szívem mélyén tudom hogy nem de még is félek hogy mit csinál és kivel találkozik ha én elmegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Szinte biztos lehetsz benne hogy félrekur
2016. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mássz ki szerencsétlen párod s_eggéből, különben már nem sokáig lesz az.
2016. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így nem lehet élni hosszűtávon.

Vagy költözz haza vagy ő hozzád, vagy tedd félre a hülyeséged.

2016. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fru_ ***** válasza:

Nem értem, ha megcsal, akkor most is megcsal, ha hazautazol és visszamész akkor megint meg fog csalni.

De, ahogy írod erre semmi nem utal, tehát az után se fog megcsalni, ha visszamész.

Ha viszont soha nem fogjátok már látni egymást, akkor ez nem kapcsolat.

2016. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok távol? Ha hosszabb ideje akkor van rá lehetősége bőven. Legtöbb pasi a farka után megy.

Én ezért is ragaszkodtam ahhoz, ha kijövünk: Minden áron együtt. Egyrészt szr egyedül s vágyakozni a másikért , másrészt személyes kapcsolattartás fontos testileg lelkileg.

Túl őszinte nagy a szánk, mindent megdumálunk, mi kiveséztük a hasonló témáinkat pl egyikünk se birná pár hétnél tovább a különlétet. Inkább baszogassuk egymást ha olyan van mintsem hogy a táv miatt rossz dolgokra gondoljunk.


Beszéld meg vele a mielőbbi megoldást s cselekedj, ha tett us valamit utána ha együtt vagytok nehezen menne férre. Persze nem ismerem milyen ember a párod ezt neked kell leginkább tudni, de lehet a táv játszik az érzelmeiddel.


Párom tudja s közöltem is vele, hogy a kedvébe járok(pl orálisan), az se legyen kifogás "jaj bocs elborult az agyam s lefeküdtem xD"


Párt nemcsak felcsípni, de meg is kell tudni tartani :D a jó szexel meg magadhoz láncolni haha

2016. aug. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!