Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az a nő aki fiatalok csak szexelt és soha nem akart párkapcsolatot és szerelmet keresni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ,hogy mit érezhet az a nő aki nem összpontosított párkapcsolatra és szerelemre csak a dugás dugás dugás. Pénisz pénisz pénisz semmi szerelem semmi párkapcsolat . Egyik férfi után a másik. Öregebben mit tudom én 27-28-29-30-40 évesen mit érezhet ? Létezik ilyen nő aki nem akar sem párkapcsolatot sem gyereket ? Mondjuk én ismerek olyan 21 éves kis csajt is aki már az igazit keresi és nem a dugást ! Nem szaporítom a szót mit érez egy ilyen csaj öregebben idősebben benne van az ilyennek a fejében,hogy basszus ,de elbasztam az életemet ? Annyira hiányzik egy olyan ember aki viszont szeret és gyerek(ek) aki(k) szeret(nek) ?

2016. aug. 21. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk dolgozott egy kiélt fejű, alkoholista mosogatónő, na ő fiatalon pont ilyen volt, amit leírtál.

Még 50 évesen is szentül hitte, hogy őt mindenki meg akarja dönteni. Szegény, azt a kevés eszét is elitta.

2016. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 90-ben született F.. ***** válasza:
75%

Nem látok bele a nők fejébe, de általánosan ez a válaszom: ha még nincs 27-28-29-30 éves, akkor még bőven van ideje komoly kapcsolatra. Sőt.

Az ilyen 15-huszonpár éves életkori kapcsolatokból nagyon ritkán lesz dínom dánom.


Attól, hogy valaki a fiatal évei alatt nem akart komoly kapcsolatot, nem következik egyenesen, hogy később sem akar. Illetve az is simán előfordul, hogy hiába akar az ember 3 éves korától komoly kapcsolatot, soha nem lesz neki.

2016. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen nő, mindenki keresi eleinte a szerelmet, naivan, sóvárogva.


Aztán az élet pofozgatja jobbra balra és már nem akarja mindenáron.

2016. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. A szerelem fontos, de hogy mennyire, az szubjektív, az egyén határozza meg. Pl. én anno a külföldi karrier helyett a szerelmet választottam. Megérte? Nekem maximálisan. De egy olyan nőnek, aki más értékrend szerint él, nem érné meg. Nap mint nap eszébe jutna, hogy mi lett volna, ha... amiről Te beszélsz, az ugyanilyen; az egyén saját, szubjektív értékrendjétől függ. Ha neki fontosabb a tapasztalatazerzés, a "mának élés", a testi örömök,... stb., akkor jól érzi magát, és boldog egy ilyen életvitellel. Ha ez csak "kényszermegoldás", és az egyéjszakásokkal az életéből kimaradt szeretetet pótolja, akkora illúzióban él, és nem boldog.
2016. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a tapasztalatszerzés a mának élés is csak átmeneti dolog nem !?!?! Minden ember megöregszik és akkor kinek kellenének ? Hazamegy az illető akár férfi vagy nő és nem várja senki sem !
2016. aug. 21. 17:11
 6/12 90-ben született F.. ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy téged miért zavar az, hogy más hogyan éli az életét.

Rád nincs hatással, tehát nem sok közöd van hozzá.


Rengeteg olyan lány/nő van, akik pont komoly párkapcsolatot szeretnének.

Ahogy rengeteg olyan fiú/férfi van, akik csak punci punci punci és természetesen ellenkezőleg, akik csak komolykapcsolat.


Olyan embert keress, akivel hasonlóak a vágyaitok és kész. Nem atomfizika ez.

2016. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Ja, hogy te most azt akartad, hogy közösen fikázzuk egy kicsit az általad említett nőket? Jó, így már értem... nem megyek bele, neked viszont azt tanácsolom, hogy fogadd el, hogy minden ember más, és senki nem fog külön a Te értékrended szerint élni. (Aki pedig elég bátor, az a társadalom értékrendjének sem akar mindenáron megfelelni.)

Nem mindenkinek szíve vágya egy másik embertől függeni. "Hazamegy az illető ... és nem várja senki sem." - És? Akkor mi van? Talán nem is vágyik rá, hogy várja otthon valaki, talán ő egyedül, magában is egészet alkot, nincs szüksége társra, koloncként, visszatartó erőként tekintene rá, ha lenne.

"Minden ember megöregszik és akkor kinek kellenének?" - Azon kívül, hogy mi közöd hozzá, ill. nem mindenki társfüggő, pl. a hasonló korú, hasonló embereknek, vagy akár fiatalabbaknak (ne mondd, h te még nem találkoztál ilyen kapcsolattal).

Az meg, hogy valaki nem akar gyereket - visszatérve az eredeti kérdésedhez -, 2016-ban ne legyen már felháborodás tárgya... nem is tudod, mennyien vannak, és mennyire nyomós, logikus, érthető érveik vannak a gyermektelenség mellett (mondom ezt házasként, úgy, hogy én pl. szeretnék gyereket). Itt megjegyezném, hogy a SAJÁT gyermektelenségük mellett, tehát ők, veled ellentétben nem háborognak a "másik oldal" életvitele miatt, és nem akarják "megtéríteni őket", hogy márpedig az az egyetlen igazi boldog út, amin ők járnak. Mellesleg aki nem érzi, hogy a többi embernek is az ő értékrendje szerint kellene élnie, nem háborog, nem "térít", kb. tesz az egészre, na őt érdemes figyelni és tanulni tőle, mert valószínűleg jóval boldogabb és kiegyensúlyozottabb, mint az, aki mások életvitele feletti háborgásba öli az energiáit...

2016. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

#5 "Hazamegy az illető akár férfi vagy nő és nem várja senki sem !"


És akkor mi van? Nem mindenki kapcsolatfüggő mint te.

2016. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fogom a fejemet mert ez csak 1 vélemény volt amit szólás szabadságnak hívnak !
2016. aug. 21. 17:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Most esett le,hogy ti ilyen férfiak vagyok ,hogy punci punci punci bocs :D
2016. aug. 21. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!