Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyton politizál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton politizál, már lassan semmi közös témánk nincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz, hogy ilyen lett! :(

Délután amikor megjön a munkából, szinte egész nap csak hülye híradókat néz, szinte nem is foglalkozik már a fiával. Hiába mondom neki mindig hogy engem nem érdekel a politika, ő folyton politikai témákról magyaráz, ha mondom neki hogy ez engem nem izgat, összeveszik velem, meg azt mondja hogy nem hiszi el hogy nem értem meg őt.. mit csináljak? Nagyon megváltozott és rossz így! Egyáltalán nem figyel oda rám, sem a fiára, mindig csak a hülye politika. Munkanélküli hivatalban dolgozom, és múltkor már odáig fajult a dolog, hogy amikor elmeséltem milyen rossz napom volt, meg milyen rosszul van kitalálva a rendszer néhány témában, akkor azonnal lehordott meg elkezdett velem vitázni, hogy de ez nem úgy van! De könyörgöm ott dllgozom, ez a munkám, mi az hogy nem úgy van, talán hazudok?? Néha már a sírás kerülget :( mit tegyek, azt szeretném ha olyan lenne mint régen!



2016. aug. 21. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt talán a párkapcsolati problémák témakörben kellett volna feltenni.
2016. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
45%
Ha a férjed sík hülye fideszes, akkor hagyni kell őt a fenébe, vagy váljatok el, ha nem tudtok közös nevezőre jutni!
2016. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
kell neki valaki aki kitölti ezt az érdeklődési körét, énis szeretek politikáról beszélni és erre van is egy haverom aki hasonló érdeklődésü. Ha kibeszélte magát valamelyik "okossal" utána már nem fog neked magyarázni. :D
2016. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hétvégén, vagy amikor jobb passzban van, elbeszélgethetnél vele a családról. Hogy régen csináltatok együtt jó programokat, és a politika teljesen megmérgezte a légkört (amit igazából semmi értelme nincs ott folytatni, mert nem old meg semmit).
2016. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Világosítsd fel, hogy semmi értelme, mert ha a szavazástól bármi megváltozna, azonnal betiltanák. A nyereg ottmarad a szamáron, csak a gazda változik...
2016. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szavazz rá! :)
2016. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
5%

"Ezt talán a párkapcsolati problémák témakörben kellett volna feltenni."


Jelentettem a Moderátornak a kérdést!

2016. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2016. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
eddzen
2016. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Bocs lehet hogy tényleg rossz témában írtam

Köszi a válaszokat

2016. aug. 21. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!