Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit választanátok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok, hogyan döntenétek? Főleg lányok.

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt a barátommal, 23 évesek vagyunk, nagy a szerelem. Imádom, mint embert, a legjobb barátom, romantikus, türelmes, kedves velem. Megnevettet. Két év múlva szeretnénk összeköltözni, akkor fejezem be az egyetemet. Viszont az ő élete nem könnyű, a családi háttere sok problémát okoz, és lehetséges, vagy inkább valószínű, hogy az anyukáját is hozná úgymond magával a közös háztartásba. Beteg, és nem könnyű természet... Nem tudom, hogy tudnék együtt élni vele, ráadásul, ha még gyerekek is lennének... Szóval elég rosszak a kilátások ilyen szempontból. Érdemes így energiát, időt fektetni ebbe a kapcsolatba?
2016. aug. 21. 22:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
49%
Ha nagy a szerelem akkor ne erdekeljenek a körülmények. Természetesen fogadd el a helyzetet es tamogasd amiben tudod,nyilván neki sem könnyű..
2016. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebbe így nem mennék bele. A szülők maradjanak csak külön a fiataloktól.
2016. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Más kapcsolatban más problémák vannak. Mindig lesznek akadályok, amiket le kell küzdened. Ha tényleg szereted, akkor helyén fogod tudni kezelni ezt a helyzetet. Tény, hogy nem lesz könnyű, de nem is lehetetlen.
2016. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egyáltalán szexelni, ha a mama ott van a másik szobában?
2016. aug. 21. 23:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolóval értek egyet. A szülők nem valók egy fiatal párhoz,pláne akkor nem,mikor a természetük se "könnyű". Én személy szerint ebbe nem mennék bele. Az rendben van,hogy szereted a párod,de neked is van életed,és ez nagyban kihat majd rá.
2016. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondanám kössetek kompromisszumot. Az tényleg nem jó ötlet, hogy egy lakásban lakjatok, viszont megpróbálhatnátok megoldani, hogy egy környékre költözzetek. Így közel lesztek ha segítségre van szükség, de még is megvan a magánszférátok.
2016. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Ha szereted mindenképp !!!

Viszont, ha megfordult a fejedben ilyen és ki is írtad ide, akkor talán nem akkora már a szerelem.. :/

2016. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem, nem tudom elképzelni nélküle az életem.

De ez így, ilyen körülmények között, nulla magánélettem, folyamatos idegeskedéssel...már nem is élet azt hiszem...

2016. aug. 21. 23:25
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az anyósjelölt hurcolasát egy vadi új frissen összeköltözős kapcsolatba nem javasolnám. Ilyenkor még a karriereteket építitek ki, nyaraltok később gyereket terveztek. Egyenlőre a saját életeteket kellene élnetek, mert sokszor még ott is kijönnek a bökkenők (saját tapasztalatból) nemhogy már egy harmadik fél a nyakatokban, ez még korai.
2016. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukanak SEMMI keresni valòja ott veletek!

Menjen otthonba vagy mashova. Hagyni kell a fiatalokat..

Ha minden kotel szakadna IDEIGLENESEN belemennek de csak a párom miatt (imaadom anyosom, de az egyutteles akkor is sok lenne)

De kijelentenem h TENYLEG ideiglenesen maradhat csak

2016. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!