Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában mindenen összekapun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindenen összekapunk a barátnőmmel, miért van ez?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy ebben az évben, már 3 születésnapon voltunk ketten.Mind a három születésnapra általa lettem meghívva, mert az ő barátnői voltak.Viszont egyszer engem is meghívott az egyik haverom a születésnapjára, viszont azt nem mondta, hogy Őt is hozzam magammal.(Az előtt pár hónappal kijelentette, hogy nem igazán szereti a barátnőmet)Én el mondtam neki, ha nem baj este megyek stb stb, ebből kikerekedett egy veszekedés, hogy nem állok ki érte, pedig ő minden barátnője születésnapjára elvitt.Ezzel a veszekedéssel egy nagyobb hullámot indítottunk, mert ez után sok sok kicsi veszekedés történt minden apróság miatt.A minap voltunk egyet a parton, és pár óra elteltével úgy döntöttünk, hogy ideje lenne egyet csobbanni a vízbe.Mindenki készülődött, és persze megkérdeztem a barátnőmet, hogy ő szeretne-e jönni, mondta, hogy igen persze.Én azzal a haverommal elindultam, bele mentem a -vízbe és 5-10 perc múlva feltűnt, hogy Ő még sehol sincs.Kimentem a vízből, a pokrócoknál rakott el mindent, elmosogatott, rendbe rakta a helyet, és felfújta magát azért, mert hogy én nem vagyok képes vele együtt menni...Ebből egy orbitális nagy veszekedés lett.De végül megbékéltünk, erre másnap, találkozunk egy jó napot eltöltöttünk egymással, csak ketten, sétáltunk a parkban, beszélgettünk jól elvoltunk.Aztán hazafelé hülyéskedtünk, jól elvoltunk és én egyszer fogtam magam felkaptam kicsit hordoztam, aztán egy kuka felé emeltem majd épp óvatosan hozzá érintettem a fenekét a kuka pereméhez.El kacagtuk de 2perc múlva fogta magát, és nagyon de nagyon hisztis lett, el kezdte sorolni, hogy én nem is vagyok férfi, szégyenítem az út közepén, és ha igazán szeretném és becsülném sose tennék ilyet vele...


Szerintetek velem van a baj? Mit kéne tegyek?



2016. aug. 21. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

HP?! Természetesen a házi pálinkára gondolok :D

Nagyon sótlan egy leány lehet a bnőd :)

2016. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy amúgy igazán kedves, normális, és tényleg tökéletes barátnő, csak vannak ilyen kitörései.
2016. aug. 21. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mit kéne tegyek?"

De hát elmondta, még le is írtad: én nem is vagyok férfi, szégyenítem az út közepén, és ha igazán szeretném és becsülném sose tennék ilyet vele... Összefoglalva nőként bánj vele, ne ökörködj mint a haverjaiddal. Vagy ha neked ez gond, akkor beszéld meg vele, hogy te ebben látod a humort, nem akarsz előzékeny és figyelmes lenni vele, de akkor abból csak örökös vita és szemrehányás lenne, annál jobb az azonnali lezárás is.

2016. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, heti, kétheti rendszerességgel jönne ilyen semmi dologra kitörés, engem meg viselne. Egy idő után kiölné az érzéseim.
2016. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg azt érzi, nem becsülöd meg, nem gondolja, hogy fontos a számodra. Gondold át, mikor, mennyire mutatod ki az érzéseidet, megerősíted-e kellően. Nézzétek át együtt a szerelemnyelveket, és hogy melyikőtök hogyan fejezi ki magát, és milyen módon érzi a szeretetet.

Nekem például nagyon fontos az érintés, akár csak annyi is meg tud nyugtatni, ha a másik megfogja a kezemet, vagy odadugja az arcát az arcomhoz. A második pesig a szavak. Szeretem hallani, mit érez a másik, és ezalatt nem pusztán a szeretlek szót értem. Végül az ajándékok, apróságok, közös rituálék. Szerencsémra párom is ugyanígy fejezi ki az érzéseit, így mindketten kellő megerősítést kapunk a másikról, nincs félreértés.

A különböző szeretetnyelveket is össze lehet egyeztetni, de ehhez tájékozottság és tudatosság szükséges.

2016. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senkivel nincs baj.. mindenkinek vannak rigojai. Biztos neked is . Senki sem tokeletes. Csak majd lesz egy no akinek szeretni fogod a hibait ès nem elviselni
2016. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamit titkol, SzVSz.
2016. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!