Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne megnenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megnenteni a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A párommal (28/f) 8 hónapja vagyunk együtt, de tegnap azt mondta, hogy úgy érzi hogy kellene egy kis szünetet tartani mert túl sokat vagyunk együtt. És hogy úgy érzi hogy az annyával van együtt nem a szerelmével. Meg hogy a szülei szerint én ki akarom sajatítani magamnak. Ami nem is igaz. Meg ellaposodott a kapcsolat még amúgy soha nem veszekedtünk mert mindig engedett valamelyik. Meg sokat vagyunk ott nála a lakásban. Azt is mondta, hogy elmúltak a régen érzett érzései irántam. De megölel ad szájra puszit igaz kicsit távolság tartobb de akkor is. Meg azt mondta, hogy azért heti egyszer beszélhetünk.

Meg ha elmúlik a rózsaszín felhő akkor tudunk tiszta fejjel gondolkodni.

Nagyon szeretem és hiányzik. Azt mondta először egyhónap szünet de utána meg, hogy ennek nem muszáj egy hónapnak lennie.

22/l



2016. aug. 22. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

inkább beszéld meg vele, hogy NE LEGYEN SZÜNET! DE kevesebbet találkozzatok...sajnos úgy tűnik ilyen igényekben nem passzoltok, közös nevezőre kell jutnotok...


23F

2016. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De most azonnal beszéljem meg vele vagy várjak? Mert a munka miatt csak hétvégén tudunk találkozni csak ezért nem is értem.
2016. aug. 22. 10:05
 3/17 anonim ***** válasza:

várj, csak hétvégén vagytok együtt? miket csináltok ilyenkor?

volt olyan, hogy mondjuk nem ért rá és nem találkoztatok hétvégén sem?


23F

2016. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Olyan nem volt hogy nem ért ráminden hétvégén együtt vagyunk és most két hetet voltunk együtt egyhuzamban. A legtöbb esetben hétvégén a lakasba vagyunk filmezünk. Meg pihenünk.
2016. aug. 22. 10:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon rátelepedtél és hasonlóan kezelted, mint az anyja. Anyja már van, neki nő kell, talán ezért is unt rád. Ha kihűltek az érzelmei, akkor hagyd békén. Ha itt lesz az ideje, majd jelentkezik (vagy nem).
2016. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De ő is ugyanúgy akarta , hogy együtt legyünk éppen ezért nem értem
2016. aug. 22. 10:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy ettől még találkozunk meg ilyenek
2016. aug. 22. 10:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ilyenkor úgy örülök, hogy én egy férfit találtam magamnak. Javaslom te is tégy így. Még te pedálozz, te nyalj, te hunyászkodj meg? Keress olyat akinek te leszel a tökély, nehogy megalkudj már!! Ő szab határokat, szüneteket? Hol a francban van a női önbecsülés??? Ne erőszakold meg a saját igényeidet!
2016. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy fülig szerelmes vagyok belé. És elég nehezen fogadnak el az emberek egy pár problémám miatt és ezen nehezen tudok túl esni.
2016. aug. 22. 10:20
 10/17 anonim ***** válasza:

milyen problémáid vannak???

szerintem rosszul látod magadat és minden áron ebbe a kapcsolatba kapaszkodnál, mert azt hiszed nem találnál jobbat...de igazából ezt is megtudod menteni, csak mérlegelned kell, hogy neked megérné e úgy, mondjuk havonta 2x találkozni 2 hétvégére...


23F

2016. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!