Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok kérdés nélkül elvinné, majd összetörné a kocsitokat?

Figyelt kérdés

Persze az első reakcióm az volt,hogy ugye nem esett bajod,nem sérültél meg, ne menjünk el az orvoshoz.


Aztán miután megnyugottam,rájöttem,hogy el se kérte az autómat.


Néhány kérdés után pedig, kibökte nagy nehezen,hogy azért ment neki a parkoló autónak mert épp facebookozott vezetés közben.( és még ő volt szinte felháborodva,hogy rá mertem kérdezni)


És ne legyen ideges ilyenkor az ember.



2016. aug. 22. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

alap, hogy kifizeti a kárt

aztán mehet amerre akar

2016. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezért kell a slusszkulcsot mindig magadnál tartani. Vannak dolgok amiket nem szabad kiadni a kezünkből: személyi papírok, tárca, kártyák, slusszkulcs, titkos dolgainkat rejtő pendrive, mobiltelefon stb.
2016. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából 2 kulcs van hozzá,az egyik mindig nálam van.A másik meg otthon a lakásban.


A párom nálam lakik, még régebben mondtam neki,ha baj van,vagy s.o.s-be kell a kocsi, akkor elviheti,de előtte mindenképp szóljon nekem.


Viszont azt nemtartom vészhelyzetnek,hogy szó nélkül elviszi,mert plázáznia kell.

2016. aug. 22. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen felelőtlen emberrel nem lennék együtt. Bárkivel, bármikor történhet baleset, de ez már az ostoba kategória, azt már hagyjuk is, hogy csak úgy kérdés nélkül el viszi a kocsidat.
2016. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Semmi gond, egy autó. Örülnék, hogy nem sérült meg. Viszont az okozott kárt ki kell fizetnie. Ilyen egyszerű.
2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Az,hogy elvitte okés,elviheti nem baj.

DE,hogy facebookozik közben hatalmas felelőtlenség és buta dologra vall.

Én elbeszélgetnék vele,hogy érezze,hogy a pénz nem a fán terem.Csak sok nő erről elfeledkezik.

2016. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

#5 ha a gyerekedet üti el akkor is ezt fogod mondani?


kárt kifizeti és szedheti is a cuccait, kp rá 1 órát hogy eltakarodjon a lakásból.

2016. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha együttélnénk és a partneremnek lenne jogosítványa, akkor szerintem fel sem merülne, hogy ne vihetné el az autómat, ha szüksége van rá.

Ezzel együtt azt gondolom, hogy természetesen a kárelhárítás mindenképpen az ő felelőssége és elvárnám, hogy a jövőben gondosabban közlekedjen.

AZért azt nonszensznek tartom, hogy ezért "szedje a cuccát és takarodjon"- ahogy itt egyik-másik válaszoló írta.

Ok, hibázott, felelőtlen volt, esetleg jelentősebb anyagi kárt okozott- de ezeken mind lehet változtatni.


Akkor haragudnék meg nagyon, ha azt látnám, hogy nem hajlandó felelősséget vállalni a tetteiért és nem hajlandó változtatni stb.


Amennyiben nem élünk együtt, tehát csak ismerkedünk, randizunk, járunk és úgy vitte el az autómat, hogy pont az otthonomban tartózkodott, amikor én nem, akkor ez bennem is felvetne bizalmi kérdéseket és nagyon, de nagyon nem örülnék neki, hogy nem beszélte ezt meg velem előzetesen.


Joggal lehetsz ideges, okozhat fejfájást az anyagi kár is, amit eredményezett meg a felelőtlensége, nemtörődömsége is. Mindenképpen meg kellene ezt beszélnetek, a felmerülő javítási költségekkel, bizalmi dolgokkal egyetemben.

39N

2016. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
57%

Bennem azért felvetődne a kérdés... Van-e fogalma,hogy mi van,ha a fészbuk miatt derékba töri egy család életét.

Vajon ha a közös gyerekünk az autóban ül,akkor is nyomkodja a telefont?...

Az,hogy még ő van felháborodva,az arról árulkodik,hogy fel sem fogja a dolog súlyát

2016. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi kártérítést kell fizetned a parkoló autó gazdájának?

Vagy simán meglépett mielőtt észrevették?

2016. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!