Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjátok a távkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok távkapcsolatom volt, én kitűnően bírtam. Aki vállal ilyet, az elfogadja hogy a netes ismerkedés biza ezzel jár. Legalább nem unjátok meg egymást/mentek egymás idegeire záros határidőn belül.
2016. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Köztünk 2000km van. Két hónapja tart, minden jól megy, 3-4 hetente találkozunk de most egy elég szar időszak van, alig beszélünk és sokat vitázunk. Remélem helyrejönnek a dolgok mert én nagyon szeretem...
2016. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen jol, mar el sem tudnam kepzelni hogy ugy legyen parom, hogy folyton egymas seggeben legyunk, aztan krealjuk unalmunkban a kapcsolati problemakat. Igy mikor egyutt vagyunk, az mindig kulonleges, mindketten feltoltodunk tole.
2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Lemaradt: masfel eve egyutt, 2300 km tavolsaggal, 21/31, a par ferfi tagja az idosebb.
2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdekelne, hogy egy ennyire szemelyfuggo valaszt megis mi a jo istenert kell lepontozni :"D?!
2016. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Mert a sok társfüggő el sem bírja képzelni, hogy egy napig ne találkozzon a szőke herceggel/hercegnővel. Ezért aki ezzel szembe megy, azt rögtön lepontozzák. :)

2016. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt meg kihagytam, hogy ráadásul még 10 év korkülönbség is van. Fertő! :D
2016. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Néha minden szuper, néha viszont szakítanék.


Nem vitázunk, sokat írunk, de megőrülök, hogy nincs mellettem fizikailag, vagy én nem lehetek vele.

2016. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy a férjemmel távkapcsolatban éljünk, bár ha a szükség úgy hozná, biztos kibírnám, mert nagyon szeretem.Néha munka miatt elutazik 1-2 hétre, hát..nehéz.Olyankor beszélni se nagyon tudunk..Kb 10 perc naponta..De olyan szempontból ez sem rossz élmény, 1-2 nap után, hogy csomó olyasmit csinálok minden este munka után, ami emlékeztet arra, hogy egyedül sem rossz lenni, és segít a magam életében való előrehaladásban.De ettől függetlenül hiányzik, és nagyon várom haza.


Barátnőm kb. 1, 5 éve él távkapcsolatban (így is alakult ki), ò jól bírja, jól megvannak.De azért rosszul viseli mikor elválnak, és fél attól milyen lesz az együttélés.


Embere válogatja ki hogy viseli.Én személy szerint gyereket azért nem vállalnék így.Könnyebb ketten, együtt, kell a másik.

2016. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem jó,mert így jobban szeretitek egymást. Bár engem megcsaltak így. :(
2016. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!