Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esküvőre megyünk, és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre megyünk, és azt mondta nekem is illene beleadni a nászajándékba. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A pasimmal 1,5 éve vagyunk együtt, egy régi barátjának az esküvőjére vagyunk hivatalosak. Kb. 3-4szer találkoztam a barátjával, közelebbről nem ismerem. A pasim szerint nekem is illene adni pénzt a nászajándékba. Szerintem meg az ő barátja, nem is nagyon ismerem, én a plusz 1 fő vagyok. Miért kéne pénzt adnom? 20 ezret akar adni, és mondta, hogy felezzük az összeget. Én mondtam, hogy nem adok, elfogadta, de látom rajta, hogy nem tetszik neki.
2016. aug. 22. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mivel te is ott fogsz enni/inni szerintem illene beleadnod valamennyit..
2016. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Talán azért kellene, mert EGY PÁR vagytok, vazze.

Ráadásul ha jól veszem ki, te is mégy.


Vagy úgy gondolod, hogy a pasid fizessen, te meg majd potyázol? Azt illik?

2016. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen illene adni.
2016. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Teged barlangban neveltek fel? Vagy csak szimplan kialltal a sorbol, amikor a jo modort osztogattak?
2016. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Illetlen vagy.

Altalaban 6-9ezer Ft ot adnak ki per FŐ! Helyre es kajara. Te "csak" plusz egy hàlátlan fo vagy. Ugyhogy ne is Egyel-igyal

2016. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én néhány hónapos kapcsolat után is úgy éreztem, hogy illik beleadni. Igaz, engem nem kért meg rá a barátom, magamtól adtam egy 10 ezrest képeslapban.
2016. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát izé, kissé bunkó vagy. Tán nem eszel vagy iszol a lagzin?
2016. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Miután te is eszel-iszol és a te költséged is ugyanúgy ~10ezer Ft, mint bárki másnak az esküvőn, ezért igen, illik beleadnod, hiszen a saját kajálásodat fizeted. Mondhatnánk úgy is, hogy elmentek étterembe vacsizni egy jót és felezitek a számlát. Ugyanis ez az összeg, amit adtok, egyelőre még nem ajándék, hanem a részetek az esküvőből.


Ha a párod 50ezret akarna adni és ezt felezné és ugye nem vagyunk közös kasszán, akkor igen, sokallnám. (Már amennyiben nem tehetem meg, hogy 25ezret csak úgy kifizessek.) Ebben az esetben azt mondanám, hogy fizetek 10-15ezret, és onnantól ő annyit ad amennyit szeretne.


Persze lehetsz egy bunkó paraszt, és nyugodtan fizettesd a fogyasztásodat a barátoddal.

2016. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

ekkora egy tahót, mint te

elfogadod a meghívást, de az ajándék luxus

illene beleadni, igen

bennem fel se merülne

2016. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

En voltam a parom unokatesojanak sot baratjanak is az eskuvojen, es egyikojukkel sem talalkoztam elotte soha, megis evidens volt, hogy beleadtam 1-1 tizest a boritekba.

Ok sem ismernek teged, megis vendegul latnak, illik valamennyit fizetni.

2016. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!