Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt/ atelt hasonlo dolgot az tudna par infoval vagy tanaccsal szolgalni?

Figyelt kérdés

Jobban szeretem magam megoldani a problemaimat de most ugy erzem mas velemenyere is szuksegem van.

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt es minden tokeletes igazabol. De nem bizom benne, es ez abbol is latszik, hogy iszonyatosan felek attol, hogy a golyataborban meg fog csalni. (Csalt mar meg) Ebbol fakad a bizalomhiany.



2016. aug. 22. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Még sem olyan tökéletes ha 1x már megcsalt... :)

Na mindegy, ebbe nem megyek bele!


A barátoddal ezt átbeszéltétek? Ő mit mondott? Miért csalt meg? Bizonyítja, h nem kell többé emiatt aggódnod? Ad olyan jelet amiből érzed, h csak téged szeret?

2016. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Nem akarlak sem elkeseríteni, sem riogatni de aki egyszer meg csalta a párját (vagy többször) az meg fogja tenni újból és újból. Nem számít mit mond csak azért mondja mert meg akar nyugtatni. Mikor már nyugodt vagy, akkor szúr hátba és csal meg!!

Velem ugyan ez volt.. Amíg lehet tedd ki a szűrét mert csak romlani fog a helyzet.

2016. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Sokféle variáció van.


1: 1-2x megcsalt, de megbánta és most bizonyítani akar, hogy méltó arra, hogy a barátod legyen és többet nem teszi meg ezzel bizonyítva azt, hogy bízhatsz benne és szeret téged. + Érett már annyira fejben, hogy tudja egy félórás kis kaland nem ér többet egy 1éves kapcsolatnál, amiben megkap minden szeretetet és törődést.


2: Csak elhiteti veled, hogy nem lesz semmi, és mikor hazaér téged szembesít a csúnya igazsággal. Ha ilyen ember a barátod, akkor azonnal szakíts vele! Egy féreg ember nem érdemel ilyen barátnőt!!


Ez a kettő.

Te döntöd el mi legyen veletek.

De én sem tudom mit csinálnék a helyedbe

2016. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem kell a megcsaláshoz gólyatábor..

Ha nincs bizalmad, nem is lesz.

2016. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Én mondok neked pár biztató dolgot:)

Úgy mentem el gólyatáborba, hogy volt barátnőm.

Egy percre sem fordult meg a fejemben, hogy bármelyik lánnyal is legyen valami.

Nekem nem érné meg. Tudtam, hogy a barátnőm aki mindennél jobban szeret engem itthon vár! Abba meg belegondolni sem akartam (és most se akarok) hogy elveszítsem.

Mi minden nap beszéltünk telefonon! Jó volt a hangját hallani a sok hülye részeg ember után. Megváltásnak hívnám :D

A szobatársam srác volt! Emiatt sem kellett veszekedni, aggódni. Amúgy se kellett volna, de így minden tényleg a legnagyobb rendben volt.

Remélem megoldódik a probléma :))

2016. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert jo olyannal lenni, akiben nem tudsz megbizni es gyomorgorccsel kell nezned valahanyszor kilep a lakasbol? Ja, hogy itt minden tokeletes es csillamponi? Akkor szeressed csondben.
2016. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Egyetemista.

Ha van esze akkor tényleg nem dob el egy 1 éves kapcsolatot valami miatt ami nem több 1 óránál.


A telefonon beszélést jó ötletnek tartom.

Szerintem nem kell mindig bulizni. A folyamatos 4 napos buli sok és kiábrándító. Tapasztalatból mondom.

Nem vagyok egy nagy party állat, de én 2 nap után hazajöttem!

Nem bántam meg :D Két nap elég volt az emberekből és a buliból is.

2016. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
#6 ha nem tudsz értelmes választ írni kussoljál már
2016. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Nem jo jel, hogy mar megcsalt.

Ha szeretett volna nem tette volna meg !!

Nem tudom azota milyen a viszony koztetek, de ha allitasod szerint tokeletes akkor az biztos ugy is van.


Nagyon sok az ostoba a golyataborokban! Sajnos ezt tapasztaltam mikor en voltam.

Nekem is volt baratnom amikor mentem. Szinten nem fordult meg a fejemben egyszer sem, hogy en barkivel is kikezdjek, kavarjak, lefekudjek.

Soha nem bantanam meg azt akit szeretek. Ahogyan az elottem levok mar irtak, a baratno otthon var minket es meg tudja adni mindazt amire vagyunk. Egy konnyuveru olcso lany pedig nem er annyit, hogy ezt mind eldobjuk magunktol.


Ha a baratod rendelkezik nemi esszel, nem olyan buta mint az ottani hallgatok 70%-a, ÉRETT FEJBEN akkor nincs miert aggodnod:)

En tapasztalatbol irom, hogy szex, kavaras, es hullareszegseg menetesen is jol ereztem magam! :D


A baratnommel minden este beszeltem telefonon min. 4 orat. Tenyleg egy jo kikapcsolodas a sok reszeg, buta liba utan vegre egy olyan emberrel beszelni aki nagyon hianyzik, jozan es szereted :)

Az meg megjobb erzes, mikor egyutt lehettek! 4 napon keresztul mikor korbe veszi a sok aberalt, ittas. Aztan hazaer es csend van, nyugalom, te pedig ott vagy. Mennyorszag !!

Egy egyejszakas kaland utan pedig ilyenben nem lenne resze...amit nagyon banna.

Csak az eretlenek kavargatnak es fekszenek le.. mert ok nem tudjak mi a lenyege a tabornak.


Tehat egy a lenyeg, barki barmit mond az 1 ev az 1 ev.

Nem eri meg tonkretenni egy par oras olcso noert (a tragar szot nem engedi kiirni sajnos) ami ugyis kiderul. Mert semmi nem marad titok.


Szurkolok neked, hogy minden rendben menjen! :)

2016. aug. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as mert ez az volt? Akkor maradj csendbrn (igy mondjuk mi kulturalt emberek, tudod...). Mellesleg pedig szerintem itt ez a lenyeg azert irtam. Nem tud benne megbizni okkal, megalazta ot es azota is a lany szenved. Ez miert jo? Mert szereti es ugyse fog csinalni semmit, akkor addig minek panaszkodni?
2016. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!