Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők sorozatosan, nem tudják megkülönböztetni a pasijukat a barátnőjüktől?

Figyelt kérdés
Minden érzékeny témát kibeszélnek és gondokkal terhelik a pasit, csakúgy mint egy barátnőt.

2016. aug. 22. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert ők nem dugópajtit látnak a párjukban, hanem társat. Társat akinek elmondhatják a gondjaikat. Ha te nem vagy kíváncsi a párod gondjaira és tehernek érzed, nem vagy felnőve egy kapcsolathoz...
2016. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
A legtöbb ember szereti megosztani az aggodalmait, problémáit azzal, akit szeret. Jó esetben kíváncsi is vagy ezekre a dolgokra a szeretteddel (jelen esetben barátnőddel) kapcsolatban. Persze nem kell túlzásba vinni, de a kérdésed alapján enyhén érzéketlen bunkó benyomást keltesz, szóval nem hinném, hogy itt erről van szó...
2016. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Én férfiként nem bánnám, ha a barátnőm elmondaná nekem a gondjait, én is elmondhatnám neki az enyéimet, és gyakran beszélnénk érzékeny témákról.

Úgy gondolom, hogy a párkapcsolatban amellett, hogy dugtok egymással, az is benne van, hogy számíthattok egymásra, barátok vagytok, megbeszélitek egymással az érzékeny témáitokat is stb.

2016. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
...
2016. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten ovjon Toled minden nőt, aki normális
2016. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Full offense, akivel én járok, az az ember minimum legyen az egyik legjobb barátom, és elvárom, hogy picsoghassak neki, és elvárom, hogy én legyek az első, akihez odajön picsogni, ha neki van baja.
2016. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nincsenek barátnőim, maximum haverlányok, nem szeretek lányokkal komoly témákról beszélgetni, mert a legtöbb buta az ilyesmikhez és csak sablonos tanácsokat, de inkább üres vigasztalásokat tudnak adni. Alap, hogy a problémáimat a párommal beszélem meg, de ha nem lenne, akkor is előbb fordulnék valami sráchaverhoz velük, mint lányokhoz.
2016. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kommunikációnak, cica, ne félj, egyszer még te is beletanulhatsz...
2016. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!