Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor állhat helyre a bizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor állhat helyre a bizalom egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőm hazudott nekem, nem mondott igazat és neki állt fejeb mikor tisztázni akartam vele a dolgokat. Azóta ha azt mondja, hogy megy valahová nem tudom neki elhinne, hogy oda is megy nem pedig más helyre. Pláne ha azzal a kis ri....c barátnőjével megy!
2016. aug. 23. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor állhat helyre ha igazán szereted! Ha megbocsájtottál neki a hazugsága miatt, ès le tudod magadban zárni olyannyira, hogy többet nem hozod fel neki. Ha bizalmatlan vagy, ès folyton az jár a fejedben ha nem vagytok együtt, hogy vajon mit csinálhat, nem hazudik-e megint, annak a kapcsolatnak semmi èrtelme. Mindketten tönkre mentek csak. Hidd el tapasztalat.
2016. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan típusú ember vagyok aki nem tud felejteni. Megadtam neki a bizalmat 101%-an de átvert! Nem tudom hogy is tehetném ezen túl magam!
2016. aug. 23. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Miben hazudott pontosan?
2016. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Discó, pasik, ismerkedés!
2016. aug. 23. 23:15
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
Sehogy. Ebben az esetben el is küldhetnéd.
2016. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Johnny Bravo ***** válasza:
100%
A bizalom pontosan olyan mint az előző perc!Az is elmúlt és mar soha nem jön vissza!
2016. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kiraknám, mert soha! nem tudnék benne ezek után bízni, akkor meg mi értelme? Semmi.
2016. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, te is tudod. Főleg, hogy meg se bánta, hanem még neki áll feljebb.
2016. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóvá tettem neki, de ő szerinte gyerekes vagyok! Ami nekem esik rosszul az gyerekes. De ami neki akkor már haljak meg! Ja meg szakítani akar meg kapcsolatot átbeszélni!
2016. aug. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!