Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe üzenetben írta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe üzenetben írta, hogy "hiányzol", hogy kellene reagálnom erre helyesen?

Figyelt kérdés

A volt feleség állandóan bekavar, egyik pillanatban nem adja oda a gyereket a páromnak, utána 1 hétre rá irt neki este egy üzenetet, hogy szeretne bele beszélni:


párom: baj van?

ex: nincs, csak hiányzol :)

párom: akkor baj van...


Láttam ezt az üzit, de még nem szóltam semmit, de belül összeomlottam.

Mit mondanátok, hogyan kellene ezt a leghelyesebben intéznem?



2016. aug. 23. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne csinálj semmit sem. Az, hogy a párod exe mit írogat a párodnak az tőle teljesen független dolog. Amint látod a párod nem kezdett el neki ömlengeni, hogy ő is mennyire hiányzik neki. Bízz benne, hogy ezt a helyén tudja kezelni és próbáld elfogadni, hogy a gyerek miatt része kell, hogy legyen az életeteknek az ex is. Max esetleg beszéld meg vele, hogy neked nem esik jól, hogy ilyeneket írogat neki az exe, de erről tényleg nem a párod tehet.
2016. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Én csapnék egy oltári nagy hisztit, összekarmolnám az arcát aztán menjen az exéhez.
2016. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A folytatás az volt, hogy azt írta neki a párom, hogy 20 perc és fel hívja, illetve megkérdezte hogy egyedül van e(magyarul hogy a gyerek otthon van e vagy sem)
2016. aug. 23. 22:59
 4/24 A kérdező kommentje:
Még nem adtam arra jelzést, hogy láttam ezt az üzenetet. Kivárok, csak addig belepusztulok. Árulásnak érzem kicsit.
2016. aug. 23. 23:00
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Futtass le egy vírusirtót.
2016. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy de a jelenlegi problémámra ez nem megoldás.
2016. aug. 23. 23:08
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Szeretik még egymást. Ha nem így lenne, akkor nem azt válaszolta volna neki, hogy 20 perc múlva felhívja, hanem hogy nézd XY én már új életet kezdtem mással. Lépj ki ebből, mielőtt csúnyábban megaláznak, hagyd azt a családot békén.
2016. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

2 hete nem kapta meg a gyereket. Arra gondolok, hogy azért irhatta, hogy hátha láthatja a gyereket.

Együtt élünk több éve, nem tervezem ezért elhagyni.

2016. aug. 23. 23:25
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Miert torodik az ex lelkivilagaval,h akkor baj van?!hu lehet pont kettotok kozt orlodik!
2016. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Három éve elváltam. Jó viszonyban vagyok az exemmel, heti rendszerességgel találkozom vele, segítünk egymásnak amiben tudunk, törődünk egymás lelkivilágával. A jelenlegi párom tudja, azt is, hogy hiányzom az exemnek, és még soha nem karmolta össze az arcomat.
2016. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!