Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok. A barátom oda van Lana del Ray-ért vagy kiért, mert tetszik neki, hogy a hangja olyan, mintha épp dugnák (ezt egy haverjának írta).


Na, ma meg nézett egy videót, és rákérdezett, hogy nem akarom-e barnára befesteni a hajam... Ti mit reagáltatok volna erre? Mert én totál kiakadtam.


Ja, aztán meg még hárít, hogy én is szoktam neki mondani ilyeneket, mert a ruhaüzletben én is ajánlgatom meg viszem oda neki a pólókat...


2016. aug. 24. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Es itt Lana hogy jon a kepbe? Neki kb. havonta mas hajszine van a szoketol kezdve voroson at feketeig.

Az meg hogy egy hiressegre vagy feltekeny, nem normalis.

2016. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom oda van Lana del Ray-ért vagy kiért, mert tetszik neki, hogy a hangja olyan, mintha épp dugnák"


Ennel szebb bokot egy no nem is kaphat :D


Nincs ebben semmi rossz, csak megunt teged es szeretne kicsit lanadelrayesiteni hogy jobban kivanjon.

2016. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezen kiakadni, apám.. :D Normális vagy b*szki? Ja nem, bocs, "féltékeny típus", aszondja, végül az csak egy más szó arra, hogy defektes..


A féltékenységnél ostobább, rombolóbb, gusztustalanabb tulajdonság kevés van, erről kéne első körben leszoknod, ha nincs rá okod, ha meg van rá okod, akkor megszabadulnod a kedves megbízhatatlan emberedtől, aki kiválja belőled. Hiába leszek lepontozva és hiába nem fogja fel a sok csökött agyú önbizalomhiányos ember, a féltékenység NEM normális és küzdeni kell ellene, mert minden kapcsolatot tönretesz egy idő után de attól még ez így van.


Eredeti kérdésre reagálva, mit reagáltam volna? Semmit. Ha nem gondolkoztam hajszínváltáson akkor mondtam volna, hogy nem, köszi és ennyi. Kiborulni ezen, mi vaaan? Féltékenykedni egy külföldi sztárra, mi vaan? Fel kell fognod, hogy nem te vagy a legszebb nő a világon, de még csak nem is az egyetlen szép nő (az lényegtelen h szerintem ez a Lana úgy néz ki, mint egy kacsacsőrű emlős, másnak lehet szép), sőt, egész biztosan a barátod is nagyon jól tudja, hogy nem te vagy a világon a legcsúcsabb, mégis téged szeret és veled van, akkor mi a francnak rontod ezt el kombinálással meg hisztivel? A pasid szemét nem nyomhatod ki, szóval tanuld meg kezelni, hogy észrevesz mást is, főleg, ha csak ennyi az egész és semmi reális esélye vagy veszélye nincs annak, hogy megcsal vagy elhagy.


Nyugi, mély levegő és uzsgyi az önbizalomhiányodon dolgozni, mielőtt minden pasit elmarsz magad mellől ezzel.

2016. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:DD

Nekem Lana a kedvenc énekesnőm, kb. már 4 éve, az öltözködésemben is inspirál, a hajamat is szoktam úgy hordani.. ennek ellenére a barátom szerint ronda, szerintem csodaszép.

2016. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a féltékenység nem normális, és próbálok küzdeni ellene, csak baromira nem könnyű, amikor azt érzem, hogy én kb akármit csinálok, a barátom már nem úgy néz rám mint pl erre a Lanára, de akár elmegyünk egy étterembe, ott is látom, hogy megnézi a pincérnőt, vagy egy boltban az eladót, és rosszul esik, hogy rám már nem úgy néz, hogy "majd kiesik a szeme"... Próbáltam már stílusváltást, próbáltam már azt is hogy akkor én is rakok magamra egy tonna sminket, hátha észrevesz, de már baromi fárasztó, hogy állandóan megpróbálok idomulni hozzá, hogy úgy nézzem már rám is, ahogy ezekre a lányokra...
2016. aug. 24. 13:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a hajfestés dolog is úgy jött le nekem, hogy "fesd be a hajad -> így már nem vagy jó -> változz, és talán lesz kedvem hozzád".
2016. aug. 24. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a kapcsolatban Lanànal sokkal nagyobb gondok vannak.
2016. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadnak nem a barátod véleményétől kellene függnie, hanem belülről kell jönnie. Neked, önismeret által, kellene ismerned és becsülnöd a saját értékeidet. Ha külső megerősítéshez kötöd az önbizalmad, akkor soha a büdös életben nem leszel rendben, mert mindig azt fogod lesni, hogyan felelhetsz meg másoknak, ami elég borzasztó és semmi jóra nem vezet egyébként sem.


Ha ez nincs meg ez az önismeret, fejleszd. Ha egyébként rendben van a kapcsolatotok, akkor nem értem a problémát. Bunkó dolog a barátodtól, hogy a társaságodban is "kiesik a szeme", ez tény, de nem egetverő probléma. Az meg, hogy nem néz már rád úgy, mint az elején, szintén természetes dolog, együtt vagytok gondolom jó ideje, ilyenkor az újdonság megkopik, főleg, ha együtt is éltek. Ahogy a nagy lángolást felváltja a nyugottabb, mélyebb kötődés és szeretet, így kocsányon lógó szemeket is felváltja a kedves, törődő tekintet, ami csak két olyan ember között van meg, akik között mélyebb kapocs van. Lehet odaszúr az egódnak, pedig sokkal többet ér.


Nabumm, most meglát egy jó csajt, kiesik rá a szeme, 2 perc múlva meg már el is felejti. Komolyan erre képes vagy féltékeny lenni? Függetlenítsd az önbecsülésed a barátodtól.. Amennyiben nem az a helyzet, hogy hozzád már nem is nyúl, nem is foglalkozik veled vagy egyéb téren vannak bajok, akkor a probléma bizony a fejedben van és neked kell ott rendbetenni a dolgokat.. Mi lenne, ha stílusváltogatás, rettegés, behódolás, kaméleonkodás helyett mernéd felvállalni önmagad és a saját igényeid, amiket őszintén megtanulnál kommunikálni is? Megsúgom - sokkal kiegyensúlyozottabb lennél. Miért is helyezed magad másodrangú helyzetbe a kapcsolatodban, amikor nem helyez oda senki? Miért érzed úgy, hogy csak neked kell megfelelned neki, a partnerednek nem kell neked megfelelnie? Nincs saját akaratod, vágyaid, elvárásaid? Azt mégis hogyan? Egészséges önbecsülés mellett ilyen nincs.


"Ez a hajfestés dolog is úgy jött le nekem, hogy "fesd be a hajad -> így már nem vagy jó -> változz, és talán lesz kedvem hozzád". - Ez pedig színtiszta hiszti és kombinálás, ami egyértelműen az önbizalomhiányodra vezethető vissza. Nem ezt mondta és biztosan nem is így értette.. Feleslegesen magyarázol bele dolgokat a szavaiba, ezzel magadat és a kapcsolatotokat is szépen tönkre fogod tenni.

2016. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!