Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni, hogy stabil legyen ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Valami nagyon nincs rendben köztünk, és nem tudom hogy kellenne ezt megoldani. Ismerjük egymást majdnem egy éve. 5 hónapja pedig "együtt vagyunk". Nem mondtuk még ki, de ez egy idő után szerintem nyilvánvaló. Mégis ugyanott tartunk mint 5 hónappal ezelőtt. Nem csinálunk sok közös programot. Nem találkoztunk még egymás szüleivel, nem fogjuk egymást kezét és nem úgy mutatjuk be egymást egymás ismerőseinek mint, hogy "xy, a barátom/barátnőm"

Én egy hónapra elmentem a balatonra dolgozni. Nem találkoztunk akkor egyszer sem, és a beszélgetések száma is csökkent. Nemrég jöttem haza, és észrevettem, hogy kicsit csökkent a vágy részéről. Nem tett ez az egy hónap jót, meg is bántam. Elmentünk múltkor inni barátokkal, akkor vettem észre, hogy más lányokra hogy néz, én mindig próbáltam felé úgy közeledni, hogy látszódjon, hogy egymáshoz tartozunk, de ő ezt elég erős gesztusokkal visszautasította. Viszont mikor ketten vagyunk, nagyon erősen érezhető a kémia. Elmondhatatlanul szeretek vele lenni, biztos vagyok benne, hogy szerelmes vagyok belé és ő is úgy néz rám ami leírhatatlan. Amikor megismertem én már akkor oda voltam érte. Több mint egy hónapig nem is szexeltünk, csak nála aludtam mindig. Ő nagyon romantikus, de mégsem értem igazán, annyira szeszélyesen viselkedik. Mostánaban mindig vele álmodok, ami eddig ritkán fordult elő. Azt álmodom, hogy keres engem, megfogja a kezem, megcsókol, megölel, azt mondja, hogy szeret. Mit kéne tenni, hogy stabil legyen ez a "kapcsolat"? Mit kéne neki mondanom?

Ja igen, és van egy nagyobb korkülömbség köztünk. Ő 26, én 18.


2016. aug. 24. 13:19
 1/5 Szergej55 ***** válasza:
Ha ez így van, biztos, hogy érdemes ezt erőltetni? Vak vagy, vagy mi a szösz? Ha tényleg szeretne ez a tag, nem titkolna mások előtt.
2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtatok ki ot honapja hogy egyutt vagyunk... hidd el neki ez nem egyertelmu kicsit sem. Te dugopajti vagy a szamara semmi tobb. Ne is vard hogy bemutasson a szuleinek vagy hogy nyilvanosan azt mondja hogy a baratnoje vagy
2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nyilván én is azt gondolnám csak dugópajti vagyok, de ő az kettőnk közül aki jobban ragaszkodik, ő nyitott felém először, és volt egy beszélgetésünk ezzel kapcsolatban amiben meggyőzödtem arról hogy ez sokkal több mint szex. Ő is volt az aki megemlíti mindig nagyon tapintatosan, hogy kicsit komolyodhatna a dolog, tőlem ilyenkor mit vár, mit mondjak?
2016. aug. 24. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég... Ő is tudja, hogy együtt vagytok? Mert k.urvára nem úgy tűnik. Egy szerelmes pasi nem így viselkedik. Ne legyél buta.
2016. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kellene beszélni, ne csak feltételezz.
2016. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!