Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tipusu holgyeknek jonnek be a mackos pasik? A teltebb holgyeknek?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok,hogy a kerekdedebb,testesebb ferfiak milyen noknek jonnek be! Valaszokat pro es kontra irhattok!

2016. aug. 24. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Ha csak külső alapján szelektálunk, elég sokféle típust tudok vonzónak tartani.
2016. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én telt lány vagyok és nem kifejezetten jönnek be a mackós pasik. Ettől még persze nem kizáró ok. A barátom vékonyabb, pici pocakkal.
2016. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél rá mérget, hogy a testalkat összefügg azzal, hogy ki tetszik.


Ismerek egy csajt, aki kicsit duci, de elégedett magával, elfogadta, hogy ő ilyen. Elfogadja azt is, ha a pasija kicsit duci, sőt bejön neki, ha a srác nagyobb darab.

Egy volt osztálytársam is kifejezetten odavolt a mackós pasikért, főleg ha jó magas, amíg ő kicsi volt és nagyon vékony.

Nekem kifejezetten kövér a testalkatom, és nekem inkább a vékony, magas pasik jönnek be. Annak a barátnőmnek is, aki a konditerembe hazajár szinte, ő szép, izmos alkattal rendelkezik, de az ilyen izomkolosszusokat ki nem állhatja.


Szóval ahány nő, annyi ízlés.

Egyszerűbb az életed, ha azt akarod csak tudni, hogy adott nő, aki neked tetszik, mennyire tartja vonzónak a te alkatodat.

2016. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Nekik mindegy :D De nekem pl bejön.
2016. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés szerintem.. Akár nézzünk engem, mint példa, nekem a mackós típus a kedvencem, de magam teljesen átlagos súllyal rendelkezem (172 cm, 60 kiló), modellalkat nem vagyok, de testes/duci sem. Egy másik barátnőm 160 centi, kis vékony, filigrán, neki is a mackós alkat jön be. Másik, teltebb barátnőmnek pedig pont a magas-vékony a kedvence.. Amit ebből ki akartam hozni, hogy ahány ember, annyi ízlés, nem lehet ezt így leegyszerűsíteni.
2016. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sincs összefüggés! Én nagyon kövér nő vagyok és inkább a vékonyabb férfiakat preferálom. Már csak a technikai nehézségek elkerülése végett is...
2016. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 Te mackos testalkat alatt a kover ferfiakat erted? Mert en igen!
2016. aug. 24. 18:43
 8/20 anonim ***** válasza:

Te zizi! A mackós NEM kövér, max. van egy kis felesleg rajta.


Az én párom is mackós - kis has -, de nem zavar, én meg vékony vagyok... kinek mi.

2016. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer megkaptam egy csajtól aki össze akart jönni velem, hogy mackós vagyok, közben közel sem. Az egész nàlam ùgy összetörte a képet, hogy ő ìgy làt és szólìtgat, hogy végül nem jöttem össze vele. Egyetlen módja volt neki, hogy kiszeressek belőle, azt is véletlenül megtalàlta.
2016. szept. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha neked is ez a mackós, mint nekem, akkor igen:

[link]


De sajnos a legtöbb pasi erre az alkatra mondja, hogy makcós, ami egyértelműen nem!

[link]

2016. szept. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!