Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom allandoan menne de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom allandoan menne de en inkabb otthon ulos vagyok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Allandoan mennem kell vele meg akkor is ha csak egy orara megy el de en nem akarok jo nekem otthon es allandoan behisztizik orakra. Mit csinaljak egyszeruen nincs energiam es nem erti meg

2016. aug. 24. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy, 80? Miért nincs energiád?
2016. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

20

Es fogalmamsincs

Regebben amennyire energikus sportos voltam most minden nehez erofeszites

2016. aug. 24. 14:38
 3/5 anonim válasza:

Nálam is ez a helyzet,csak nálunk a pasi mászkál én maradok.

Nálunk ez úgy rendeződött hogy pl. Megmondtam neki hgy inkább itthon elvégzem a házimunkát mint a haverjaival jópofizzak.


Ferfiaknal ..passz... nem tudom hogyan tudnád kivágni magadat.

2016. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Komprpmisszum, megbeszélés, tervezés.

A lány elmondja nagyvonalakban, hogy a héten merre szeretne menni, mi az a mondjuk 3 helyszín/esemény stb. aminél a legjobban számít a jelenlétedre.

Te erőt veszel magadon és megállapodtok első körben abban, hogy 1-2 ilyen helyre együtt elmész vele hetente, ő meg erőt vesz magán és a maradék 5-6-8 alkalmat megoldja egyedül, vagy azokkal az emberekkel (családtag, barát stb.) akikkel eddig.

Így mindenki elégedett lehetne.

Ha fontos egy kapcsolat és felnőtt kapcsolatról beszélünk, akkor azért minden életviteli különbözőség ellenére is lehetne közös nevezőt találni pl. így.


Azzal nem értek egyet, hogy csak és kizárólag neked kell változni, azzal sem, hogy a négy fal között kell az életet élni, meg azzal sem, hogy állandóan úton kell lenni. Ha a lány ad hoc kitalálja, hogy enne egy fagyit, akkor azért néha te is tarthatsz vele, de hosszú távon az lenne a jó, ha hetente 1* rászánnátok azt a fél órát és megbeszélnétek a közös programokat.


Minden jót:

39N

2016. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En megertettem hogy a baratom ulos. Neha kerem hogy kiserjen el altalaban akkor sem jon. Olyankor elmegyek a barataimmal es kesz. Bem lehet egy szava sem mert kerdeztem hogy jon e
2016. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!