Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most így akar zsarolni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most így akar zsarolni vagy baj van a memóriájával?

Figyelt kérdés

A barátommal már évek óta együtt vagyunk. Én 25 vagyok, ő 27, és neki nagyon fontosak a haverjai. Hetente-kéthetente mindig el szokott velük menni kocsmázni vagy valami, vagy velem vagy nélkülem.

Az elmúlt 3 hétben volt kb 5x, nélkülem mentek el, még abból sem csináltam ügyet, hogy Pestre mentek egy koncerte, meg hogy diszkóba is elmentek.


Aztán most az történt, hogy szeretném, ha ezen a hétvégén nem menne a haverjaival, hanem velem lenne. Erre ő meg "kiakadt", merthogy a haverjaival akart menni, nem ez a lényeg, hanem az, hogy azt mondta, hogy "ez nem fair, te SOHA nem engedsz el engem SEHOVA"... Aztán rákérdeztem, hogy mondja már akkor el, hogy az elmúlt 3 hétben hol volt, mire nem mondott SEMMIT, csak hogy most is (éppen abban a helyzetben) velem van, meg együtt lakunk...


Most nem értem, hogy ezzel akar engem érzelmileg zsarolni, vagy tényleg nem emlékszik, mert valami baj van a memóriájával?? Mert szokott lenni olyan is, hogy mondok neki valamit, 1 óra múlva meg elfelejti...


2016. aug. 24. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom.


Eleve elkeserítő ez az álláspont, hogy "veled lakok, azaz mindig veled töltöm az időmet, nehogy már ne mehessek el amikor csak akarok".

Holott szerintem az összeköltözéssel nem szűnik meg az, hogy igenis minőségi, egymásra fordított időt kell együtt tölteni, máskülönben elhal a kapcsolat, csak lakótársak vagytok + dugó pajtik, semmi más. :/


Nyugodtan sorold el neki, hogy "nos szivem, az elmúlt három hétben itt és itt és itt voltál, ja meg ne felejtsük el, hogy ide is mentél", és akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy szeretnéd ha veled is töltene időt, mert nem a lakótársa vagy, hanem a barátnője. Ha lakótársat akar, akivel nem kell időt tölteni, csak vele lakni, akkor költözzön egy barátjával össze komolyan, és ne akarjon barátnőt magának, ha neki az együttélés egyenlő a közös időtöltéssel, új élményekkel, a kapcsolat fejlesztésével.

2016. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Az első tuti nő.


Én amondó vagyok, hogyha nincs semmi különösebb program ami miatt otthon kéne maradnia, akkor menjen. Vagy menj vele te is! Ilyen egyszerű.

2016. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Még gyerek, nem sikerült felnőni a feladathoz. Mi lenne, ha gyereke lenne? Akkor is hetente kétszer menne, te meg maradj otthon, egyedül lásd el a gyereket, mert elég időd tölt veletek, amikor otthon van? Felejtős.
2016. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg gyerek... nem akarja lekotni magat. Fel a felelossegtol stb.
2016. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!