Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális hogy így reagált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy így reagált a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretett volna elmenni a Balatonra egyik barátja meghívott minket a hétvégére. Én amikor megtudtam hogy nem ketten leszünk kiakadtam és mondtam hogy nem megyek. Erre ő hogy jó akkor elmegy egyedül. Ezen jól összevesztünk. Ő kiabált hogy elkényeztetett p.csa vagyok. Végül lemondta a Balatont hogy velem marad inkább. Normális hogy kiabál?
2016. aug. 24. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Jó hülye, hogy lemondta a Balatont.
2016. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Kepes vagy ertelmezni a "meghivas" szo jelenteset, te Hiszti Kriszti?
2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Eltudtatok volna menni sétálni kettesben is.Nem az ő hibája.
2016. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen de nekem nem volt kedvem azokhoz az emberekhez nekem nem szimpatikusak. Megbeszélhette volna velem is mielőtt rábólint a meghívásra.
2016. aug. 24. 15:50
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is a te reakciód a beteg, ő még jófej is, hogy inkább marad veled.

Mielőtt férfipártoló lennék itt pár válaszoló szemében, nem, nő vagyok, de a férfivel értek egyet.

2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szeretett volna elmenni a Balatonra egyik barátja meghívott minket a hétvégére."

A helyzet az, hogy a pasid barátait jobban érdekli a srác és az, hogy mit szeretne, mint téged.

Azzal meg mi volt a probléma, hogy elment volna egyedül? Teljesen igaza van és jogosan nevezett annak, ami vagy.

2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb veszed a fáradtságot, leszervezed te a nyaralást és nem lesz ilyen gondod. Én a helyében elmentem volna nélküled, biztos jobban érezte volna magát a barátai között.
2016. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy menjen csak ne erőltesse rám de ő tovább erősködött ezen vesztünk össze.
2016. aug. 24. 15:56
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
És akkor egyedűl miért nem mehetett volna el?? Én is nő vagyok, de baromira nem vágom a logikádat. Értem én, hogy nem hiányzik neked a sok ember, de ha tudod, hogy a párod le akar menni, akkor miért nem tudsz ennyit megtenni érte? Nem 0-24-ben lennétek másokkal, szervezhetnétek közös órákat csak kettesben is.. jó nagy hisztigép vagy már ne is haragudj.. Nem hogy örülnél, hogy hívott ès lett egy ilyen lehetőség.. vagy ha le akarsz menni balatonra csak kettesbeb, akkor menjetek csak, de a te pénztárcádból..
2016. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ok, hogy te nem akarsz olyan társasággal lenni, akik nem szimpatikusak, de a párod miért nem mehetett? Mi ő, a kiskutyád, akit mindig lábnál tartasz?
2016. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!