Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hosszú távolléte után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hosszú távolléte után elmúlt szerelem? Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

A történetünk majdnem 7 éve kezdődött.

Összejöttem egy sráccal, akivel barátságból alakult szerelemmé a kapcsolatunk. Bár külsőre sose tetszett 100%-osan, de mégis úgy éreztem ő a nekem való.


Nagyon sokat változtunk azóta, de mindig úgy éreztem, hogy sikerül együtt alakulnunk, talán senki nem maradt le.


Mindig is borzasztóan ragaszkodtam hozzá, bár voltak problémáink amiken való nehézkes túllendülés miatt időnként gondolkodtam azon mi lenne ha vége lenne, de a problémák (időleges) megoldásával ezek a gondolatok is rendeződtek.


Azonban 3 hónapja külföldre ment, kezdetben nagyon hiányzott, folyton sírtam, úgy éreztem nem bírok nélküle élni.

Kb. 1 hónap után egy közös barátunkkal egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, de leszögezném, hogy a világon semmi nem történt közöttünk, csak nagyon sokat beszélgettünk, és néhány olyan érintés volt, amelyből tudtuk, hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.

Ahogy ezzel a baráttal közelebb kerültünk, a párom hiánya nagyban enyhült, sőt, már kevésbé igényeltem a napi beszélgetéseket.

A páromnak egyébként meséltem arról, hogy mi a helyzet a közös barátunkkal, de azért azt nem mondtam, hogy miatta kevéssé hiányzik.


Ahogy telt múlt az idő, egyre kevésbé hiányzott, és nagyon bíztam benne ha végre hazajön, ez az érzés rendeződik, és csak "védekező mechanizmus" volt a részemről hiányának drasztikus csökkenése.

Viszont már 1 hete itthon van, nagyon jó volt őt újra látni, nagyon jó vele együtt lenni, de soha nem éreztem még ekkora bizonytalanságot, mert bár a szex továbbra is nagyon jó, mégis úgy érzem mintha csak barátok lennénk. Az érintéseire se úgy vágyom, mint elmenetele előtt.

Nem tudom, hogy ez vajon átmeneti-e vagy vége? Úgy érzem nem tudnék vele szakítani, mert ő nagyon kötődik, és igazából az életemet eddig én is csak vele tudtam elképzelni, de egyszerűen úgy érzem, hogy valami elmúlt...

Vajon átmeneti? Ameddig nem vagyok biztos benne, nem akarom bántani ezzel...


A közös barátunktól nem akarok semmit, bár valami miatt nagyon érdekel, és vonz, de a jellembeli különbségek miatt nem akarnék vele kapcsolatot.


Mintha megtapasztaltam volna, hogy a párom nélkül is van élet, megy tovább, a világ nem dől össze...


2016. aug. 24. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, az en peldam csak egy a milliobol, de az alapjan azt tudom mondani, hogyha tenyleg szeretsz valakit, akkor nem fogsz elhidegulni tole ilyen rovidke ido alatt. A mi konkret esetunkben majdnem egy evig egy szot sem beszeltunk egymassal, semmit nem tudtunk a masikrol, de vegul mikor ujra felvettuk a kapcsolatot es talalkoztunk, minden ugyanolyan volt es a kulon toltott ido alatt is csak a masikra vagytunk. Harmadik meg vegkepp nem fert volna bele a kepbe mert eszre sem vettunk senkit.
2016. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem vagytok hazasok gondold at es lepj tovabb,ha ugy erzed.Ennyi ev utan lehet,hogy csak megszokasbol elsz vele v nem tudom. Legyetek tobbet egyutt es lehet megoldodik a problema,de ha nem akkor ne tervezzetek a jovot igy.
2016. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amit még észre vettem magamon, hogy mindig nézem a pasikat az utcán.

Tudom ha arra kerülne sor visszakoznék, senkivel nem kezdenék egy flörtnél tovább.

Valahol belül azt gondolom mindennek az az oka, hogy a párom külsőre nem az igazi számomra.

Tetszik természetesen, de valahol mégis zavar ez azt hiszem.

2016. aug. 26. 12:10
 4/5 anonim válasza:

Szia. Ezt mindenféleképpen magadban kell eldöntsd. Nekem is hasonló a történetem... Én is 7 éveg voltam az exemmel. 5 év udvarlás es 2 év házasság. Én igazából soha sem szerettem. Talán az első években tetszett de ahogy jobban megismertem tudtam hogy nem nekem valo. A szüleimnek tetszett s mindig a szemükben én voltam a hibás amikor bajok voltam. Mindig én voltam az akinek bocsánatot kellett kérnia. Depressziosan mendtem férjhez 19 évesen. És sajnos akkor nem volt annyi erőm, hogy kiálljak a saját döntésem mellett. Aztán teltek a honapok és a volt férjem kiutazott 3-4 honapra. Akkor tudtam én lenni igazából. Csinálhattam azt amit szerettem, lóghattam a barátaimmal, stb. S már az elsőhetekben nem kívándtam a kommunikációt , nem voltam kiváncsi rá. Ha beszéltünk is már nem volt közös téma. A"mit csináltál ma?" kérdés után már megakadt a beszélgetés. S aztán én kezdeményeztem a válást. Mocskos válás volt, de túl vagyok rajta.

Az én történetemet csak azért írtam le mert nagyon fontos, hogy tudd, mit szeretnél. Ha szereted és eltudsz képzelni vele egy életet akkor rendbe jön minden. De ha már ott motoszkál valami, akkor nagyon átkell gondold a dolgokat. Az én exem zsarolt sok mindennel, hogyha elválok akkor ez és az lesz. De kikell állj magad mellett. Nállatok még nincs házassag igy sokkal könnyebb ha ugy döntesz vége. Én ugy is megtettem ha mindenki ellenem volt. A családom hallani sem akart a válásrol. Most...pedig mindenki felnéz rám, hogy hogy volt erőm ennyire kiállni magam mellett. Ugyhogy akárhogy is döntesz, ugy dönts ahogy érzed! Ahogy neked jobb. Mert most még csak halvanyul jönnek a dolgok de késöbb mint erősödik de akkor már nehezebb lesz. Légy önmagad és légy erős. Kitartást kívánok. :)

2016. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi a helyesírásért...
2016. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!