Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A pasimmal nem régen jöttem össze. Minden porcikáját imádom, lenyűgöz a személyisége, minden tökéletes köztünk. A legnagyobb baj még a szexben van. Nem megy...neki. én akarom, kívánom, de ő nem nagyon kívánja szerintem. Vagy nincs annyira igénye rá, nem tudom. Volt, hogy szex közben is megszűnt a merevedése, így hagytuk már el többször is az óvszert. Nem tudott még kielégíteni, bár nem akartam még azzal letörni, hogy elmondjam ezt neki. Azonban egyik haverja még mikor összejöttünk előfte ,nagyon beindított. Lefeküdtünk, és isteni volt, olyat én még nem éltem. Csak akkor már ezt a fiút akartam jobban. Azóta is látom, hogy rám van indulva a srác nagyon, és már én is egyre jobban vágyom "arra" . Attól félek ,higyha egyszer közel kerülünk nem tudok megállni.


Mit tegyek? Adjam fel a kapcsolatom,mert nem megy a szex? Vagy mit tegyek? Ha lefeküdnék a sráccal nagyon nagy gáz lenne? Nem akarunk egymástól többet, tudom ,hogy nem mondaná el és ugyan az hajt minket, de úgy érzem mégis szemétség lenne. 20/l



2016. aug. 24. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, a szexet nemcsak csinálni kell, hanem beszélni is róla!

A problémát BESZÉLJÉTEK meg!!


Ja, és egy kapcsolat nemcsak a szexről szól, de majd rájössz, ha agyilag is felnősz!

2016. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eleinte a páromnak is voltak hasonló problémái. Ugyan merevedése könnyedén lett, de pár perc után az akció közepén, pont, amikor már kezdett volna igazán jó lenni, egyszerűen lekonyult. Még az elején voltunk, nyilván óvatosan beszéltünk erről, de annyit valahogy sikerült kibogoznom, hogy izgult és ideges volt. Nagyjából egy hónap rendszeres próbálkozás kellett, mire fel tudott engedni annyira, hogy végig bírja az aktust és még két hónap gyakorlás, hogy orgazmusom is könnyedén, erőlködés nélkül legyen. Azóta viszont... Megtanultunk egymás testén úgy játszani, mint egy profi zenész a hangszeren :) Soha még ilyenben nem volt részem, bőven megérte várni. Pedig amúgy az elején nekem is eszembe jutott, hogy szex nélkül ez így nem lesz jó, de túlságosan tetszett ő, a személyisége, nagyon hamar megszerettem, nem tudtam volna csak emiatt eltaszítani magamtól. És milyen jól tettem... Kamatostul visszakaptam mindazt, amit eleinte kihagytunk. És a hab a tortán, hogy amióta látványosan kielégít, egy-egy aktus alatt többször is, azóta neki is sokkal nagyobb kedve van hozzá :)


Szóval, én azért javasolnék még némi türelmet, ha nagyon nem megy, akkor a megcsalás nem út. Ilyen fiatalon még nem veszítesz azért túl sokat, ha emiatt szakítatok, szép vagy nem szép, azért mégiscsak kell a szex, ha nem működik, inkább tisztességesen csináljátok mintsem egymás háta mögött sunnyogjatok.

2016. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak felmerül benned a kérdés, hogy lefeküdj a másik sráccal és ezzel megcsald a barátod akkor sajnos egy retkes k.u.r.v.a. vagy.
2016. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha ne adj arra, hogy "nem fogja elmondani", ilyen nincs! Ha véletlenül igazán beléd szeret, mert miért ne? Akkor sem fogja elmondani? Neked sem mondja azt, hogy hagyd el?
2016. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem. Persze értem amit mondani akartok, mégha néhányan eleg ostoba módon tették. Nem vagyok k..va sem r.ibanc, mert nem csaltam meg senkit. Egyebként meg nem kéne megcimkézni már egy lányt csak mert nekik vannak um "igényeik" mint ahigy nagyon sok fiúnak, mégse kapnak ilyen szükségtelen cimkéket sajnos...és egyenlőre mivel fiatal vagyok igen, gyakorlatilag nem a komolyt keresem és az ugazit, hanem azt akivel jól érzem magamat. Bárcsak össze lehrtne gyúrni azt a két fiút...


Nem beszélek a haverjával csak néha érzem, ahogy rámnéz, hogy megőrülne "azért" és akkor ránézek én is, de sose tennénk meg szerintem. Bár tény hogy egy este alatt amikor egész este együtt voltunk többet megtudtunk egymásról, mint a mostani barátommal egy hónap alatt.

2016. aug. 24. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nem vagy k.u.r.v.a de ha megcsalod a pasid az vagy.ha tetszik ha nem.Ha meg csak d.u.g.ni akarsz akkor ne legyen pasid.Mondd meg hogy te csak kötöttség nélkül akarsz szórakozni és ebbe benne van a d.u.g.ás is monogámia és kötöttség nélkül.Úgy mindjárt más.
2016. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lasd be, ez nem mukodik. Nem csak a szex miatt, de egyszeruen nem passzoltok a pasiddal. Ha en szerelmes vagyok valakibe, eszembe sem jut senki mas.
2016. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sosem voltam még szerelmes...
2016. aug. 25. 00:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes és nem jo a szex minek vagy vele??? Akkor sem kell megcsalni... Mond neki ennyi volt sajnalod kesz! Aztan k.rhatsz akivel akarsz... Ennyi puszi
2016. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!