Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet azt érezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet azt érezni, hogy igazán szereted a párod? Ha kételyek lépnek fel bennem, az már rég rossz?

Figyelt kérdés
Igazából azt gondolom, hogy nincsenek eget verő problémák köztünk, jó társ. Ő férfi tag (34) én a nő (27). 3 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk tele van mindenféle nehézséggel, amiket egyre inkább nehezen és türelmetlenül tűrök. Pl, hogy mindig olyan munkahelyeken dolgozik, hogy hetelni, két hetelni jár. Ez kb 2 éve így megy. Azt mondja a pénz miatt csinálja, mégse jutunk egyről a kettőre. Már ott tartok, ha nincs itthon, az a baj, ha itthon van, az a baj. Mikor hazajön, olyan idegennek érzem, mert olyan keveset vagyunk együtt. Ő nem idegenedik, csak én egy kicsit. Mire megszoknám, hogy itthon van, addigra már megy is. Hétvégén van csak itthon jobb esetben. Nem tudom elképzelni, hogy így ebben a formában gyereket szüljek pl. Nincs türelmem hónapokat várni, mire összejön annyi pénz, h lakást béreljen kint és utána tudjak menni. Volt már ilyenre próbálkozás a múltban,akkor sem jött össze valahogy. Nem vagyok biztos az érzelmeimben, saját magamban, hogy ő kell-e nekem. Viszont soha egy kapcsolatomban sem voltam biztos, másnál is éreztem ugyanezt a bizonytalanságot. Miért van ez? Talán nem tanultam meg szeretni, jellemhiba, önismereti hiány? Egyre kétségbeesettebb, feszültebb vagyok.
2016. aug. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a válasz: hiányzik neked :) Már régen voltatok meghitt hangulatban, h csak ti ketten, hosszabb időre... Ez itt a probléma. Ha több időtök lenne egymásra, akkor nem éreznéd ezt :/ De ez csak részemről egy ötlet... Esetleg nem tudsz itt-ott utána menni ha neked mondjuk hosszú hétvégéd van?
2016. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudok menni, nincs jogsim, se autóm. Meg fölösleges is lenne, nincs hova. Munkásszállón lakik 5 emberrel egy szobába. Oda nem mehetek, meg hétvégén amúgy is hazajön. Csak ez marha kevés..... De mondom.... más régi kapcsolatokba is ezt éreztem. Soha senkibe nem voltam biztos.
2016. aug. 24. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kezdem érteni, h mi a gond :/ Mindig van valami ami miatt meginog, h tényleg ő e a Nagy Ő... Igaz?
2016. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen... bármi van, nekem semmi se jó :)
2016. aug. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!