Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megmaradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megmaradni egy férfi mellett sem?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodtam el azon, vajon én vagyok-e a hibás abban, hogy 2-3 évnél hosszabb időre nem tudok elköteleződni senki mellett. Nagyon sok kapcsolatom volt már, de mindegyikben előbb-utóbb megláttam a negatívat, ami már nem tette vonzóvá az illetőt. Közben elkezdtem figyelni magamat is, és arra jöttem rá, hogy igazából semmi nem jó. Ha egy pasi laza, arra vágyom, hogy legyen komolyabb. Ha komolyan veszi az életet, azon agyalok, miért nem lazább kicsit.(...)

Pedig én is vágyom egy olyan társra, akivel hosszabb távra tervezhetek, nemcsak pár évre.

Van remény szerintetek, hogy ez így legyen?


2016. aug. 24. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert r.b.nc vagy
2016. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, nem ismersz.
2016. aug. 24. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mélyebb önismeret, határozottabb énkép és célok...
2016. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az exemre emlékeztetsz..
2016. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne r*b*nc?? Nagyon értelmes lehetsz...


Én értem a helyzetedet, mert én is hasonlóan állok, 3 hosszabb kapcsolatom volt, mindegyik kb 2 évig tartott. Szerintem mi még nem találtuk meg az igazit.

Én is gondolkodtam ezen, hogy talán bennem van a hiba. Lehetséges az is, hogy nem ismertünk meg még annyi pasit, amennyiből tapasztalatot gyűjthetünk, hogy mégis milyen pasi mellett szeretnénk leélni az egész életünket. Még nem találtuk meg talán teljesen önmagunkat sem, így pedig nehéz párt találni.

Azt hiszem, nekünk még tovább kell keresgélnünk, és előbb-utóbb biztos lesz majd olyan, aki mellett évekkel később is azt tudjuk mondani, szeretem úgy, ahogy van!

De...az is lehet, hogy nincs tökéletes pasi, és nekünk kell elfogadóbbaknak lennünk, el kell néznünk néhány hibájukat.

Láthatod, hogy én is csak találgatni tudok, de gondoltam megosztom veled az én agyszüleményeimet, hátha segít a továbbagyalásban. Ha jutsz valamire, szólj nekem is. :D

23/L

2016. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki rossz és tele van hibával. Hallgattam Feldmár Andrást és azt mondta, hogy a szeretet, az önként vállalt rabszolgaság. Sok sikert!
2016. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

Mindenképp hasznosak.

2016. aug. 24. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyel toleransabb. Ne feltekenykedj. Ne ellenorizz. Hagyd, h rendszeresrn csaljon es eleted vegeig veled marad.

N

2016. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,

Nagyon jó tanács. Csak nem nekem. :))))))))))))

2016. aug. 25. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, ne szopass!! Amúgy lehet benne valami, de a nő a megcsalást, megalázásként éli meg. A nők mindig azt akarják, hogy egyedül őt szeresse a párja, mert az különleges. Drága nők, mind értékesek vagytok, de van olyan mocsok, aki eladja a nőt prostituáltnak. Holott a nő közgazdász, mosógép, takarítógép, családösszetartó, megteremti az otthon melegét, mindent megtesz. Amikor rájön az ember erre, akkor már sokszor késő. Minden nő egyformán jól indul, csak tönkremennek némelyek, az iskolában, munkahelyen, családban. :-( Mostanában Popper Pétert hallgatok, ti is tegyétek ezt, van benne sok jó gondolat.
2016. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!