Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem vagy párkapcsolat? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy párkapcsolat? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnek menni (4ev) egy nagyon távoli városba,most van párom akivel nem szeretnénk távkapcsolatot,de nem tud velem jönni a munkája miatt.Az út kb 6 óra hozzá az egyetemtől es nagyon drága (közelebb nem találtam olyan ami jo lenne)

Nagyon szeretem őt,attól felek hogy nem találok meg egy ilyen rendes fiút.De felek hogy megbanom ha nem tanulok tovább.Ti mit tennének?


2016. aug. 24. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar ezt leírni férfiként, de suli. Milyen ritka szak amúgy ez, hogy ilyen messze van?
2016. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Egyetem

Ott majd osszejarsz valakivel kefeleni

2016. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Eleg fiatal lehetsz meg. Igy a sulit.
2016. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem hogy lány vagyok :)
2016. aug. 24. 21:04
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Mi a baj a távkapcsolattal? Az IGAZ szerelem mindent kibír.

Ha tényleg szeretitek egymást és tesztek a kapcsolatért, akkor nem kéne, hogy kihunnyon a láng, csak mert távol vagytok.


3 és fél év óta vagyok távkapcsiban a párommal, táv 200 km. Ezalatt az idő alatt befejeztem 2 sulit (az elsőnek a végén ismerkedtünk meg).


Egyáltalán nem kell választanod. Minden csak rajtatok múlik.

Lehet találkozni a két város között. Mi pl. így csináljuk! Ennyi.

Lehet skype-on beszélgetni szabadidőben.

2016. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell félni, én a párkapcsolatot ajánlom. Az egyetemen megtanítják, hogy hogyan gondolkodjál (rosszul), a párkapcsolatban meg fejlődhetsz emberileg. Ne rám hallgass, hanem a belső hangra.
2016. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

18 eves multam :)

Nem szeretnénk távkapcsolatot ezt megbeszéltük (a párom azt mondta neki fontos hogy egy heten többször talalkozzunk)

2016. aug. 24. 21:06
 8/23 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy lány vagy, ezért sajnáltam, hogy le kell írnom, hogy a sulit válaszd, és ne a srácot..

Amúgy tényleg, most a távkapcsolattal mi a baj? Hétvégente vagy te mész vissza, vagy ő jön fel. 1 hónapban 2x6 óra utazás nem téma, és minden hétvége közös.

2016. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a celod eleresehez szukseges az egyetem akkor azt valaszd. Hasonloan az elso valaszolohoz kellemetlen ezt ferfikent leirni,de ha ne adj Isten par ev mulva szakitanatok a baratoddal,akkor ket szek kozul a foldre esnel,nem lenne felsofoku vwgzettseged se es baratod sem. A suli biztosabb ilyen szempontbol,meg kell ertenie es ha tenyleg annyira szeretitek egymast akkor ki kell birnotok a tavolsagot. De ha megsem,akkor ez egy jo proba volt es megbizonyoshadsz rola,hogy jol dontottel.
2016. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon drága az út,legolcsóbb (vonattal,oda vissza) kb 9.000 forint, egy hónapba 2x9.000 Ft ami elég sok.
2016. aug. 24. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!