Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tehetném jobbá 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném jobbá 10 év után a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A férjemmel több, mint 10 éve vagyunk házasok. A kapcsolatunkban nagyon kevés az intimitás, kb havi 1 alkalomra tenném a szexet. Van egy másfél éves lányunk, aki tervezett baba és most 12 hetes kismama vagyok, akit szintén terveztünk. A teherbeesés előtt sikerült 6 kilót fogynom. Most 175 centi és 80 kiló vagyok, hosszú szőke hajú. Elég sok önértékelési problémám van a testemmel kapcsolatban, de mióta nem szoptatom a lányomat elkezdtem tenni ez ellen, a fogyókúrával is. Rendszeresen járok kozmetikushoz, fodrászhoz. Mind ezek ellenére nem érzem magamat nőnek. A férjem nem kíván, nem szeret. Azt mondta elelfogadott úgy, ahogy vagyok, de ennek ellenére sincsen intimitás már a kapcsolatunkban. Mióta ismét kismama vagyok eléggé meg vagyok gajdulva. Vagy sírok ez miatt vagy dühöngök és gyűlölöm, amiért nincsen mellettem. Ez miatt egyre több a konfliktus. Igyekszem kezelni ezeket, az orvosom és védőnőm szerint a hormonok nagy szerepet játszanak ebben. Tegnap próbáltam bújni hozzá. Mire közölte, hogy Ő fáradt és még van dolga. Munkahelyi e- maileket kell kiküldeni. Sajnos ez egyre gyakoribb. Később jár be munkába, de cserébe késő estig dolgozik. Ettől is félek, hogy lehet nem is dolgozik, hanem valami mást csinál. Ez után elkezdtem sírni, elmondtam neki az aggodalmaimat. Mire azzal jött, mint mindig, hogy Ő mindent feladott értem, azért, hogy nekünk családunk legyen, hogy neki nincsenek barátai, hogy az egész élete egy szürke lepel alatt zajlik. Igaza lehet, mert doha nem megy sehova a barátaival, annak ellenére, hogy én szorgalmazom, hogy mozduljon ki. Ismerem a barátait, sokat járnak fel hozzánk és kedvelem őket. Jó emberek, jó fejek. Szinte mindnek van családja. Félek a teljes elridegüléstől, félek, hogy engem okol azért, ahogyan alakul az élete. Mondta, hogy hiányzik neki, hogy szerelmes legyen, hogy remegjen a gyomra. Félek, hogy ezt 10 év után már nem fogom tudni neki megadni. Boldogtalan vagyok, hogy nem lehetek mellette nő és Ő nem lehet mellettem férfi. Szexi fehérnemű meg volt, ha nem mondom, hogy jó lett a hajam, észre sem veszi. Semmi olyan, mintha csak a gyerekem apja lenne és egymás mellett élnénk? Mit tehetek, hogy ez változzon?
2016. aug. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerető.

Minden nő tart, itt az ideje, hogy Te is tarts.

2016. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es, kurffa anyucid :)


Kedves kérdező! Ez a folyamat mióta tart? Az első gyereketek megszületése óta, vagy esetleg már azelőtt is elkezdődött? Én tartom azt, hogy mindkét félnek törekednie kell arra, hogy külsőleg is vonzódjon hozzá a párja, de nem értem a férjed. Szültél neki két gyermeket, én örülnék ezeknek, és türelmes lennék, hogy majd miután minden oké, nőnek a kicsik, na akkor majd visszanyerjed a régi formádat. Szerintem ezt meg kéne veled beszélni, hogy te szereted, és szeretnél közös programokat, romantikázzatok kicsit kettesben. Ha meg tudjátok oldalni, hogy heti egyszer mondjuk szüleidnél, vagy ő szüleinél legyenek a kicsik, akkor menjetek el moziba, színházba, haverjaival valahova, vagy vacsizni. Oké, hogy már apa és anya vagytok, de ne felejtsetek el férjnek, és feleségnek lenni. Viszont ehhez ő is kell. Szorgalmazd ezeket, amiket leírtam, viszont sajnos ha ő nem vevő rá, akkor komolyan el kell gondolkozni azon, hogy akarod-e, hogy ez így folytatódjon, vagy sem.

2016. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Időnként mindig előjöttek ezek a gondok, aztán egy beszélgetés után ez változott, de mióta megszületett a lányom, azóta ez sajnos tetőzik. Családra nem tudjuk bízni lányunkat, mert anyukám eléggé agresszív, engem is egész gyerekkoromban vert. Nem adom neki oda a lányom. Anyósomék pedig alkoholisták, így sajnos keveset is tartjuk velük a kapcsolatot. Felhoztam a páromnak, hogy fogadjuk egy dadát, heti egyszer. De nem szeretné idegenre bízni a gyereket. Elég nehéz vele ebből a szempontból, mert menne, mennénk, de semmilyen opció nem felel meg neki.
2016. aug. 25. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es bammeg majdnem megfulladtam. :-) Nem kell jobbá tenni, ilyen és kész. Te így vagy jó, ő meg úgy. Senki nem mondta, hogy boldognak kell lenni. A mai világban eléggé nehéz is. Mindegy hány kiló vagy, értékes, szeretnivaló ember vagy. Hallgass Popper Pétert, meg ilyeneket. Ez a férfi sors, meg női sors, ha már van család, úgyis a gyerekekért fogtok élni, és az ő boldogságukért.
2016. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan embertől ne várj sokat, akinek a szülei alkoholisták.
2016. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!