Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezek után mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek után mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt lakunk. Tegnap bolhát találtam a kutyában (lakásban lakunk), elvittem kozmetikába, majd itthon konkrétan fényesre sikáltam mindent, hogy ha volt bolha, akkor eltüntessem. Reggel is felkeltem, a párom még feküdt tovább, levittem a kutyát, aztán elmentem bevásárolni, majd megfőztem.


Aztán kérni akartam pénzt a páromtól, mert orvosra kellett a pénzt, ami 7 ezer forint lett volna. Na erre ő kiakadt, hogy biztos nem fogok elmenni, mert nincs rá pénzünk. És ezen összevesztünk, mert már kért pénzt az anyjától is vagy 50 ezret, én kb semmit nem költöttem magamra (amúgy sincs sok pénzem, mert alkalmi munkát csinálok), és mi az hogy amit én is megkeresek pénzt, azt ő elkölti ebay-en meg a kocsit abból mosogatja (+ benzin ha kocsikázni támad kedve), meg vett itthonra egy rekesz sört, meg még sorolhatnám...


Mondtam, hogy vagy ideadja a pénzt, vagy innentől én kezelem a pénzt, de nem engedett, hanem elküldött egy képet anyámnak arról, hogy reggel kint felejtettem a betétemet, mert rohantam a boltba, hogy ez a b_zi tudjon zabálni munka előtt... Erre anyám felhívott és nekem esett (egyébként sem rózsás a viszonyunk), hogy én milyen trehány, undorító, renyhe ember vagyok... A párom meg épp indult munkába de még utolértem, hogy ezt hogy képzelte, de nem válaszolt semmit...


Szerintetek normális??


2016. aug. 25. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Minek vannak emberek olyan kapcsolatokban amikben ugy nyilatkoznak a masikrol, hogy "ez a b*zi tudjon zabalni"? Egyikotok sem tiszteli a masikat, es kommunikalni sem tudtok felnott ember letetekre. Uljetek le es beszeljetek, de ne azert hogy ilyen undorito hangnemben szapuljatok egymast.
2016. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem így nyilatkozok róla, de ezek után, hogy felnyaltam a lakást, aztán hajnalban kelek, meg rohanok bevásárolni, meg főzni, mint valami nem normális idióta, hogy tipp-topp legyen minden meg legyen mit ennie, és akkor ezt csinálja, még az én fejemhez vágják hogy trehány meg undorító vagyok???
2016. aug. 25. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Mit csinálnék?


Semmi pénzért nem lennék olyan kapcsolatban, ahol szeretetnek és tiszteletnek nyoma sincs..

2016. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
De igy nyilatkozol rola, hiszen szo szerint ideztelek. Szoval higgadj le, es beszelj vele. Ha itt "kiabalsz" azzal nem oldodnak meg a gondok. Ellenben ha felnott ember modjara ervekkel kommunikalsz es orditas nelkul probalod ervenyre juttatni magadat akkor a masik meg is fog erteni (felteve ha ertelmes, felnott ember).
2016. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

A helyedben szépen összeszedném a cuccaimat és elköltöznék. Bár én a helyedben úgy költöznék össze csak valakivel, ha van rendes keresetem.


Így mit tanácsoljunk?

Anyádhoz haza gondolom nem akarsz költözni, mivel vele sem jó a kapcsolatod.

Egyedül elkötözni nem tudsz, mert alkalmi munkákból nem tudod fenntartani magad.

Őt megint hiába rakod ki, mert a lakást ugyanúgy nem tudod fenntartani, és szerintem ő sem, hisz így is elég nagy összegeket kértek kölcsön havonta.


Esetleg változtass valamelyik tényezőn. Pl. keress normális munkát, amiből meg tudsz élni, és el tudsz költözni.

Addig marad az, hogy jóképet vágsz a dologhoz, elnézést kérsz a betét miatt, és nem mész orvoshoz.

Ha nőgyógyászhoz mentél volna gyógyszert írtani, akkor mosolyogva közlöd, hogy innentől gumi, vagy nem du.gtok.

Amíg van pénz, addig kérj többet, de ne verd el, hanem tartalékolj arra az időre, mikor már nincs.


Az csak a privát véleményem, hogy ilyen az, mikor két felelőtlen kölyök felnőtteset játszik, és összeköltöznek nulla jövedelemmel és élettapasztalattal.

2016. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt normális munkám, csak leépítés miatt elküldtek. Most ez van, sajnos... Nem szoktam elverni a pénzt, pont hogy én vagyok a spórolósabb, csak a párom ezt nem képes belátni vagy nem tudom, de ő nem tudja kezelni a pénzt, mert mindig ez van hogy volt 50 ezer forint, jövő hétre meg már hopp nincs, én meg nem is láttam belőle semmit... Aztán még ő van felháborodva, ha megkérem hogy mutassa meg a bankkártyaforgalmát...


Igen, tabletta is kéne, de ez nem úgy megy, hogy most nincs és akkor nem szedem, következő hónapban meg megint... De ez még hagyján, mert a kis adag annyira nem húzós... Viszont az orvoshoz mindenképp el kell menjek, mert több időt már nem bírnék ki...

2016. aug. 25. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipikusan az az eset, ahol mind a ket felnek a buszkesege szamit,es nem leulnek beszelgetni!

Kulon jobb lenne Nektek.

2016. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora egy lúzerek vagytok mind a ketten!
2016. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!