Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam ezt tovabb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam ezt tovabb vagy nincs ertelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Koszonom hogy elolvassatok a problemamat... 5 eve vagyunk egyutt a parommal. Most koltoztunk el a szuloktol kulon. Van egy 2 eves kisfiunk. Tavaly nyaron megcsalt... Sajnos a viselkedesem bem volt olyan amilyennek kellett volna.. csunyan beszeltem vele folyton elkuldtem otthonrol h koltozzon el stb stb... Amikor megcsalt sajnos belattam h rn is tettem azert h ez a dolog ide jusson.. Rajta voltam h hozzuk rendbe a dolgokat. Tudtam h nem komolyan gobdolja ezt. Hanem az o szavaival elve beleuldoztem.. mastol kapott szep szavakat stb.. amit tolem nem.. ennek mar ugye 1 eve en megvaltoztam teljes mertekben. Viszont o azota ugy megvaltozott h probal rajtam uralkodni probal felulkerekedni sokszor rajtam. Es sokszor csunyan beszel.. ami neki sose volt szokasa!! Rengeteget dolgozik reggel 9tol este 11ig vendeglatozik. 7bol 6 napot dolgozik. Vannak munkahelyi bajok is keves az embet sokat dolgozik stb... Talan ez miatt lenne?

Es sokszor ugy adja elo a dolgokat hogy mintja nem is erdekelne. Sokszor meg olyan kedves erzem hogy szeret. Tgnap is osszekaptunk nagyon. Felnapos volt delutan vegzett mi kint voltunk a jatszoteren es kijott hozzank. Ott olelgetett stb. Es hazajottunk a gyerek ugralt az agyon es megfogtam a ket labat es lehuztam h uljon le es beverte a fejet. O meg nekem esett hogy en nornalis vagyok e es mit csibalok a gyerekkel hogy bebaszta a fejet.. es hogy mit kepzelek en!? Holott szamtalanszor beveri a fejet oda csak ugyr o nem tudja merz nincs is itthon. Am nem utotte ugy meg nem sirt meg semmi...

Hirtelen hangulatvaltozasai vannak... Nemtudom miert. A masik az h ha ittjon van is vagy felnapos minden este elmegy edzeni mert hogy neki szuksege van mozgasra.. es igenis rosszul esik h alig van velunk. O sosrm volt ilyen. Mindig ertem,eltunk elt. Es sose viselkedett igy. Mar nagyon sokszor beszelt velem igy de csak azota amiota megcsalt. Ugy erzem mar csak rajtam mulik h egyutt maradunk e vagy sem mert mintha ot semmi nem is erdekelne, pedig allitolag szeret. Ezt mndennap el is mondja. Minden telobeszelgetesnel illetve este joejt utan.

Mit tanacsoltok?

Koszonom elore is.


2016. aug. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok munka= szeretővel hancúrozás! Nyisd ki a szemed
2016. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. De ez tuti nem. 100%ig dolgozik. Ebben biztos vagyok!!
2016. aug. 25. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben nem tudom el tudnám e hinni,hogy dolgozik...vagy esetleg az "edzést" más módon végzi..de ezt neked kell tudni,hogy milyen az intimitás köztetek
2016. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az edzes is tuti vett berletet akarmikor hivom felveszi mert epp ezert szoktam hivbi
2016. aug. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!