Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthatott, hogy ezt mondja róla egy másik férfi?

Figyelt kérdés

Volt "kapcsolatom" egy keszthelyi sráccal. Ez a kapcsolat nem úgy tért véget, ahogy kéne, a srác átvágott, megbántott, összevesztünk, de mindegy. Nagy csajozógép volt saját bevallása alapján is és egy tipikus menőmiki. A lényeg, ami lényeg, most megismerkedtem megint egy másik átlagosabb keszthelyi sráccal, aki mondta, hogy látásból ismeri...és megkérdezte, hogy vele voltam? Erre mondtam, hogy igen.Miért tudsz valamit, ami? Milyen ember Ő?

Azt mondja:"hát..."

Erre azt mondta: hát elég sok kiábrándító dolgot tudna mondani, és hogy vele jobban jártam volna, mármint az új sráccal... Azt is hozzátette, szerencse én nem vagyok ilyen , mint ez a menőmiki gyerek, hála istennek.

Egy pasi miért mond ilyet egy másikról, ha csak látásból ismeri?

Mi olyat láthatott, ami ennyire kiakaszthatta?

Sajnos nekem nem mondja el, azt mondta, jobb, ha nem tudom.



2016. aug. 25. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagytok együtt, akkor már nem mindegy? Amúgy meg az is benne van a pakliban, hogy csak magát akarta fényezni, hogy ő mennyivel jobb. Egyébkènt mindenkinek más az értékrendje, szóval lehet ami neki gázos az másnak nem az.
2016. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én inkább arra gondolok, hogy buliban wcben láthatta valami csajjal vagy egyéb durva dolgok... őt ismerve, eltudnám képzelni
2016. aug. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!