Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindig én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig én szeretek jobban és én küzdök a másikért? 20L

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban én voltam a ragaszkodóbb, a küzdős típus aki mindent feladott volna a párjáért.

Most is sajnos úgy alakult, hogy pár hónapig távkapcsolatban éltünk volna. Én iskola mellé vállaltam két műszakban munkát, hogy havi kétszer kitudjak utazni legalább (1 odavissza út 30-40 ezer), tehát az egész fizetésem erre ment volna el nagyjából. De nem érdekelt volna, nekem ő mindennél fontosabb.

Erre az első külön töltött időszakban benyögi, hogy neki ez nem elég és nem tudja folytatni így. Én mindent megtettem, ő semmit nem tett azért, hogy esetleg sűrűbben találkozzunk... most én vagyok összetörve, kihasználtnak érzem magam és bennem van az önutálat, hogy megint én küzdöttem a semmiért.

Mindig ez van... minden kapcsolatomban én szerettem jobban...


2016. aug. 25. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos mert valószínűleg mindig te voltál aki szerette is a másikat, a pasik meg csak elvoltak veled élvezték az előnyét. Majd találsz egy normális pasit és nem lesz ilyen gond ;) 26/F
2016. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az ún. "haverokkal" is így voltam, csaódás is volt. Nincs értelme mások után menni. Aki akar veled beszélni az fog. Ha nem nem. Velem nem akar senki, ezért is őrültem meg.
2016. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy most megtanultad, hogy amíg nincs rá bizonyíték, hogy a párodnak fontos vagy, addig ne erőlködj...
2016. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3


De azért őt se ugráltasd "hercegnőként" trónolva.

2016. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem értettem soha, hogy ilyen embereknek hogy lehet barátnőjük, hogy ennyire nem törődnek a kapcsolatukkal, pedig ez két emberről szólna, mindkettőnek ugyanannyit kell beletennie

Én meg itt vagyok barátnő nélkül, csak mert fura vagyok :D

2016. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Szokj hozzá, az élet igazságtalan. Joe szavaival élve "Life is a bitch!"

2016. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aldozat tipus vagy, javasolnek egy jo pszichologust feltarni ennek az okat.
2016. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyen pasikat választasz.
2016. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azok a férfiak, akik küzdenének érted, annyira nem számítanak neked férfinak, hogyha nem nézel oda, rá is lépsz a lábukra véletlenül, mert levegőnek nézed őket.
2016. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyáltalán nem így van. Sosem viselkednék így senkivel, azzal meg pláne nem aki küzdene értem. De ilyen még sosem volt...
2016. aug. 25. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!