Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom már több napja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom már több napja nem jelentkezik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom 4 napja nem jelentkezik "elbújt a világ elöl" .. Elvileg gond van a családjával. Haverjai azt mondják hogy szokott ilyet csinálni . Szerintetek elmenjek hozzá? Vagy inkább várjam meg ameddig ő jelentkezik? 3 hónapja járunk eddid tökéletes volt a kapcsolatunk.

2016. aug. 25. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hívd fel telefonon, és kérdezd meg, hogy minden rendben van-e vele és mikor találkoztok legközelebb.
2016. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még várnék 1-2 napot, hogy jelentkezzen. Mondjuk elég érdekes, hogy egy telefont se ereszt meg.
2016. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg míg jelentkezik ne rontsd rá az ajtót, ha egyedül szeretne lenni. Azt mondták a haverjai, hogy szokott ilyet csinálni, szóval majd előkerül, viszont szerintem mindenképp mondd el neki, hogy ez így nagyon felelőtlen és legalább szóljon előtte, ha ilyet csinál, hogy te ne aggódj fölöslegesen.
2016. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!