Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt adjak még?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok a barátom viselkedése miatt. Nagyon szeretjük egymást, ezért mindig elnézem neki az abnormális dolgait, pedig lehet, hogy már nem kellene.

Rettenetesen féltékeny, az is zavarja, ha csak kedvesen odaköszön a kebabos fiú az utcán, mikor együtt vagyunk, én meg visszaköszönök.

A telefonban turkálás állandósult nála, pár napja kölcsönadtam a mobilomat, hogy felhívja a külföldön élő családját, mert az övén pont nem volt elég pénz. A beszélgetés után láttam, hogy ahelyett, hogy visszaadja, szépen végignézi a híváslistát, és sorra megkérdezi, hogy ki kicsoda. Majd a válaszom figyelmen kívül hagyásával MINDENKIT azonnal megnézett facebook-on is, hogy ismerősöm-e ott. Ha azt mondtam, hogy Anyukám is ismeri, képes volt az ő facebook-ját is végignézni, hogy igazat mondtam-e. Több napja egyetlen néven kattog, én meg kezdek megőrülni.

Természetesen sosem csaltam meg, semmi hasonló, szilárdnak hittem a kapcsolatunkat, vele terveztem/tervezek. De ez a viselkedése eléggé zavaró, és most finom voltam.

Véleményetekre lennék kíváncsi, mit gondoltok erről...


2016. aug. 25. 18:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Csak így tovább, egyenesen vezet az utad az elmeosztályra. Ezt, még is hogy lehet elviselni??? Na és mit vársz, varázsütésre megváltozik? Sajna nem valószínű, csak egyre rosszabb lesz.
2016. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

"Hány esélyt adjak még?" - Egyet se!


Ő nem fog megváltozni, te pedig a "még egyszer utoljára elnézem" hozzáállásoddal csak megerősíted benne azt, hogy bármit megtehet, hiszen úgyis megbocsátod. Egyébként ez még csak a kezdet, készülj fel, hogy később sokkal durvább lesz. Ha van egy kis eszed, vagy erősen a sarkadra állsz és nem hagyod neki ezt a viselkedést, vagy otthagyod a francba. Utóbbit javasolnám, hiába szereted, ez nem kifogás, hogy teljesen elmenjen az eszed.

2016. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi mellett nem is értem, h miért teszed fel egyáltalán a kérdést... Mikor egyértelmű...
2016. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj ameddig tudsz.. Nekem is ilyen volt exem, szakítás után képes volt arra, hogy a fiú ismerőseimet elkezdte facen fenyegetni meg kérdezgetni, hogy kinek mi köze van hozzám. Nagyon nehéz volt leállítani.

Próbálj meg lépni, mert sajnos nem változnak én is adtam 100 utolsó esélyt anno... Csak időpazarlás volt.

2016. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki többször, hogy szerintem keressen fel egy szakembert, mert pszichés problémái vannak.

Ilyen fokú bizalmatlanságot az ember még egy egyéjszakás kalandtól sem várna. (...)

Most először bocsánatot kért, és elismerte, hogy hülyeséget csinált a telefonozással. De ezt csak azért tette szerintem, mert már úgy voltam vele, ennek itt és most van vége.

2016. aug. 25. 18:26
 6/25 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg kérdező! Most h tudja,h egy bocsánatkéréssel minden el van simítva, akkor továbbra is ilyen marad! Majd egy "bocs" és mintha mi sem történt volna, te megbocsájtasz! :)
2016. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Azért írtam ide, mert segítségre van szükségem.

Én is tisztában vagyok vele, hogy ez nem normális, lépni szeretnék. Kilépni.

Minden véleményt szívesen fogadok, csak ne legyen cinikus.

2016. aug. 25. 18:31
 8/25 anonim ***** válasza:
Sztem lepj le
2016. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd ott és kész. Naponta legalább 10 kérdés érkezik, tahó pasikról. Nem, nem fognak megváltozni. Nem, nincs tuti tanács a kezelésükre. Szimplán keressetek normális pasikat.
2016. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Rendben, az én tanácsom mindenféle cinizmus és szarkazmus nélkül, hogy: DOBD KI. Méghozzá minél hamarabb. Ez nem normális és csak rosszabb lesz.

Mégis mit képzel magáról, hogy rendszeresen áttúrja a telefonod és kérdőre von, hogy kivel miért és mikor beszéltél kb. Épelméjű ember ilyet nem csinál. És ne haragudj, de épelméjű ember pedig ezt nem viseli el.

2016. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!