Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az anyám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gannicus23 kérdése:

Mit tegyek ha az anyám nem fogadja el a barátnőmet? Szinte gyűlöli.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a barátnőm 18. 4 hónapja vagyok együtt. Én testnevelőként dolgozom a barátnőm még tanul. Egyetemre szeretne menni. Anyámnak az a problémája hogy én miért foglalkozom ilyen fiatal lánnyal, miért nem találok normális korban hozzám illő lányt? Másik problémája hogy a barátnőm roma származású ami engem egyáltalán nem zavar, ismerem a szüleit dolgoznak mindketten. Mindig azzal van anyám hogy a városban is olyan véleménnyel vannak rólunk hogy én mit akarok egy "ilyen lánytól"? Ez a lány jó tanuló, a tanárok kedvence az iskolában, minden ünnepségen ő konferál fel, nyelvvizsgája van tehát nem egy buta lány. Nem értem valakit miért kell kalitkába zárni a származása miatt. Anyámnak az a problémája hogy a lány alszik itt nálunk én pedig náluk még nem aludtam, mivel nincs külön szobája hanem a hugával alszik és ezt nem érti meg anyám. Tovább a lány úgy veszem észre kicsit szégyenli is azt hogy nem lakik olyan körülmények között...de engem ez kicsit sem érdekel. Egész nyarat végigdolgozta, tehát arról szó sincs hogy el akarja tartatni magát, vagy hogy kihasználna. Nyaralni is közös költségen mentünk el valamint bulikat is hol ő fizeti hol én. Mit gondoltok mit tegyek?

2016. aug. 25. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Sürgősen állítsd le anyád, mert mire észbe kapsz, te 43 éves agglegény leszel, ő meg a 9. komoly kapcsolatod teszi tönkre.

Véleménye lehet, beleszólása nincs! Vegye tudomásul!

2016. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt is mondja hogy ő még 3-4 évig tanul...akkor addig én tartom majd el? Mondom mivel jobb az hogy valaki érettségivel elmegy gyárba dolgozni 3 műszakba sorra....azt mondja de legalább dolgozik....értetlen egyszóval anyám. Egyébként nyáron dolgozik végig meg suli közben is van bevétele mert csinál ilyen drogériás parfüm árulást.....szóval nem értem, a fő baja az szerintem hogy roma.
2016. aug. 25. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

"szerintem hogy roma."


Faxa troll vagy. Egeszen elhittem eddig a torteneted, hehe.

Nalunk a vonaton lehet latni ezeket a csodalatos teremteseket amikor probalnak olcsobb jegyet venni, bomboltetik a "spanyol" zenet es fenyegetoen neznek mindenkire. Latogasd Lunik 9-et, hogy pontosan milyen utodot nemzenetek.


Talalj egy Magyar lanyt. Hiszen te is Magyar vagy.

2016. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Meg az hogy a kedves fiacskáját elveszi tőle egy fiatal csaj.Így már nem tud neked ugatni.Irigy féltékeny.
2016. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azoknak akik a vonaton bömböltetik a zenét van szintén nyelvvizsgájuk meg gimnáziumban tanulnak?
2016. aug. 25. 20:08
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván az a fő problémája, hogy roma származású a lány. Legalábbis én erre tippelnék. Nem feltétlen szívlelem én sem őket, mert sajnos eddig semmi jó tapasztalatom nincs velük, DE azért ismerek én is néhány családot, akik végtelenül normálisak, kulturáltak és kedvesek. Tehát nem mind egyforma, néhány kivétel akad és a leírásod alapján valóban egy rendes lányról van szó.

Amúgy pedig 25 (!!) éves felnőtt ember vagy, miért hagyod, hogy az anyád ilyen szinten beleszóljon a magánéletedbe? Ha most nem állítod le, nem fogja abbahagyni és sorra fogja tönkretenni a kapcsolataidat, mert neki bizonyára egyik lány sem megfelelni. Gondolom nem akar elveszíteni, csak ez nem épp a legjobb módja..


Szóval javaslom állj a sarkadra és ne hagyd, hogy mások mondják meg, hogyan és kivel élj.

Ja és mi az hogy jöjjön össze egy magyarral, hisz ő is magyar??! Mindenki azzal jön össze akivel akar, vagy tán törvénybe van foglalva, hogy magyar csak magyarral jöhet össze? Elég nevetséges.

2016. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van kedves utolsó, nem is hagyom hogy beleszóljanak az életembe, ilyenkor azzal jön anyám hogy addig jó volt amig felnevelt, meg hogy fizette a főiskolát iskoláimat? Szerintem minden szülő neveli a gyerekét...
2016. aug. 25. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Meglepodnel hanyan valasztjak ezt az eletmodot.

Sheffieldben setalgattam egyszer par eve. Erre egyszer csak hallom a mar jol megszokott kanalcsatoggast, az indiai-magyar keverek beszedet. Azonnal meg lehetett mondani kik ok es honnan jottek anelkul, hogy felejuk fordultam volna. Kesobb lattam, hogy sokkal jobban voltak nalam oltozve. Az igaz, hogy en nem oltoztem ki, hogy orditsak a foteren arrol, hogy veszunk le penzt az automatabol.


Figyeld, te el vagy vakitva szexszel. A kapcsolatot kivulrol szemlelo edesanyad csak a legjobbat akarja neked es nem tetszik neki amit lat. Keszulj fel arra, hogy egy par ember el fog tavolodni toled.


Sok sikert kivanok nektek. Ez szinte biztosan egy tartos kacspolat lesz.

2016. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Marha eccerű kérlek: tedd le a garast.

Előbb-utóbb úgyis meg fogja játszani a "vagyacsalád-vagyő"-féle ultimátumosdit, erre már most készülj föl.

2016. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

9-sel egyetertek.


Tolj ki mindenkivel es koltozz el otthonrol, fizesd a szamlaid. De addig tedd ezt, amig tudod hogy igazad van!


Bar az marhara bejon, hogy az az alap hogy mindenkinek az anyja felneveli, fizeti a foiskolat es meg 25 evesen is kitartja...

2016. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!