Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom nagyon gyorsan meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ioea kérdése:

Baratom nagyon gyorsan meg tud haragudni barmiert. Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy minden aprosag miatt meg tud haragudni, peldaul azert is, hogy nem irtam neki uzenetet valamelyik nap csak 1,5-ra, mivel volt munkam es nagyon feltekeny. MOndhatni messze lakunk egymastol, ugy 23 kilometerre es termeszetesen nem tudunk mindennap talalkozni. Ugy egy hete megharagudott ram, mert o munkaba volt, en meg elmentem a szuleimmel a strandra, s mindossze ultunk 2 orat. egy hetet tartott a haragja es a;ig akart beszelni velem, mintha nem is erdekelte volna, hogy mi van velem. En igyekszem kimutatni neki, hogy mennyire szeretem, viszont en ugy latom hogy azt varja , hogy en mutassam ki neki, de en csak neha latom tole h szeret. Mivel hogy megharagudott, akartam talalkozni vele, viszont a telefont sem volt kepes felvenni. Bementem a varosba, ahol lakik, hogy probaljak talalkozni vele, o meg a telefont sem volt kepes felvenni, en meg vartam, mint a hulye es nem sikerult, hogy talalkozzunk, es irt uzenetet, hogy nem akar latni. Este viszont beszeltem telefonon vele es sirt nekem , hogy nagyon szeret es nem szeretne ha vege lenne. Nagyon szeretem, ezert nehez donteni, nem tudom, talan jobb lenne szakitani. Velemenyeket kerek, ferfiaktol is, ha lehet, komolyan, hogyan gondolkodhat o? Mit akarhat? Mert tobbszor mondta meg azt h nagyon jo velem es soha nem akar szakitani es hogy en vagyok az igazi :(
2016. aug. 25. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A, Elmondod, hogy fejezze be.. Beszéljétek át, és adsz még egy esélyt..

B. Szakítás - Ez a legegyszerűbb.. Mi az, hogy elmentél a szüleiddel, a strandra, mi ő? 15 éves? Meg te, elmész utána, beutazol a városába, hogy ne haragudjon, mert a SAJÁT CSALÁDODDAL (NEM BARÁTOKKAL) elmentél valahova.. Ő, erre meg a képét sem dugta oda.. Még, ha kettötőtk programlja helyett választottad volna, a családi programot okés, de ő melózott.. Szerintem csak játszik veled, sajnos..

Jobbat érdemelsz, a leírtak alapján!

25N

2016. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác csak birtokolni akar, a szeretet nem ilyen. A 2. után kivágnám a francba, senkinek nincs joga elszámoltatni a párját...
2016. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos vagy szórakozik veled és eljátssza a sértödöttet, vagy egyszerűen imádja sajnáltatni magát.

Egy ilyen embertől aki lelkileg terrorizálja a másikat és élni nem hagy nyugodtan, mert azt se tudod melyik pillanatban mi okot talál rá hogy ki verje a balhét semmi értelme. Ez nem egészséges amit csinál, ne hagyd magad.

2016. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanebben a cipőben jártam. Én most sokalltam be. Nincs más megoldás, csak kirakni, mint macskát egészségügyi sétára. Nekem még a telefont is lecsapta és kikapcsolta, ha valamiben ellentmondtam neki. Aztán meg másnap, mintha mi sem történt volna. Persze minden ilyen hiszti az én hibám..
2016. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért csinálja, mert borzalmasan gyerek még agyban. Nem tudja, milyen az igazi szeretet, ezért birtokolni akar. Vesződhetsz még vele, próbálhatod átbeszélni, elmondani, hogy neked ebből eleged van, bízzon benned, és mutassa ki az érzelmeit, különben jobb, ha szétmentek, mert nem tudod ezt már tolerálni. Őszintén, igen erősen kétlem, hogy sikerrel járnál. Én elmondanám a helyedben, hogy vége, és azt is, hogy miért. Nem engednék a könyörgésnek, sírásnak, elmondanám, hogy nekünk már késő, de tanuljon az esetből, és legyen boldog.
2016. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasi remekül manipulál, hogy legyen mindig valami indoka arra, hogy besértődjön, te meg rohanj utána, és pitizz, hogy megbocsájtson.

Ő ezt élvezi, hogy megsértődik, kéreti magát, fogadja a hódolatodat, te meg mindenben meg is felelsz az elvárásainak.


Tudod, mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit hagy.

Nekem pattogott volna, én biztos elküldöm a francba, hogy hányféle kur.vának néz egyszerre, ha azt feltételezi, hogy a szüleimmel azért járok strandra, hogy pasizzak. Ha okot se adok a féltékenykedésre, de csak azért is fújja, akkor én nem könyörgök, hanem mérges leszek. Ne nézzen már egy tál gyümölcsnek, amit aki arra jár és megkívánja, az markol belőle.


A barátod nem teljesen százas, ő már sosem fog onnan továbblépni, hogy minden nő hűtlen kur.va, és csak addig foglalt, amíg fekszik rajta.

Te meg még magyarázod a bizonyítványod, és pitizel. Ő meg élvezi, hogy látja, hogy nem tudsz vele szakítani, és visszakönyörgöd magad.


Mindegy, nem ragozom. Ha nem akarsz egy lábtörlő lenni, aki fut a pasija után, akkor ne legyél: dobd ki ezt a srácot.

Nem véletlen, hogy benned is felmerült, hogy ideje szakítani. Már réges-régen aktuális lett volna.

2016. aug. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Amugy en 22 eves vagyok, o meg 24
2016. aug. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!