Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok biztos a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos a párkapcsolatomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Először is nagyon szépen megkérek Mindenkit ne ítéljetek el és bocsi, ha hosszúra sikeredik. Szóval, több mint 2,5éve van egy barátom akivel eleinte minden okés volt de ahogy megismertem a körülményeit,munkájának körülményeit elkezdődtek a problémák. Családi vállalkozásban (mg) dolgozik, általában a hét minden napján reggeltől estig, évszaktól függetlenül. Sajnos ez azt eredményezte, hogy 0 ideje és energiája van rám amit megértek, de nem tudom már elviselni!:( soha nem voltunk még együtt nyaralni, max egy napra kiruccantunk(ritkán) idén nyáron ezt is csak EGYSZER egyébként meg minden nap ott ülök Nála, szét unom a fejem és várom, hogy hazaérjen és legalább együtt aludjunk. Ebből kifolyólag a szex is elég gáz sajnos mennyiségileg és minőségileg is. Amellett, hogy teljesen természetesnek veszi, hogy nem nyaralunk és minden nap várom haza még kisebb netes "félrelépése" is volt kettő ami miatt kevésbé bízom benne. Na és most jön a lényeg, megcsaltam az exemmel..nem feküdtünk le "csak" csók. Nem tudok már hova menekülni. Tudom, hogy ennek a kapcsolatnak már annyi, de sajnálom, hogy ilyen életvitel mellett senkije nem lesz, viszont engem ki sajnál? Ha esetleg történt veletek hasonló osszátok meg velem mi lett a vége. Tanácstalan vagyok de nagyon kötődöm.

19/L


2016. aug. 26. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt te is érzed, hogy ennek a kapcsolatnak vége. Nem tudom, korábban próbáltad-e elmondani, hogy ezt nem fogod bírni, és ha igen, akkor erre hogyan reagált. De én kilépnék a helyedben. Rossz lesz, és eleinte nehéz, de később, mással még lehetsz boldog. Szakításnál pedig elmondhatod az aggályaidat a jövőjéről, és hogy vigyázzon magára. Én ezt tenném, de az igazat megvallva, nem voltam ilyen helyzetben.
2016. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam szakítani aminek persze sírás lett a vége és hogy megváltozik..

Koszonom a válaszodat!

2016. aug. 26. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sajnálatbol vagy vele,az már rossz.

Nekem eszembe nem jutna azért vele maradni mert 'sajnálom hogy ilyen életvitel mellett senkilye nem lesz,

Főleg ha még àt is baszott előtte.

Nem válnék el tőle haraggal mert nem lenne értelme, de az tuti h kilépnék a kapcsolatbol. A te félrelépésed nem is kell tudnia. Csak mond el neki h neked nem megy. Szerintem még csak nehéz sem lesz.

2016. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
Ó a kötődés nagyon szép dolog, de én kötődöm a barátaimhoz is és velük nem fekszem le. Ha érted, mire gondolok.
2016. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!