Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy állít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy állít valamit, majd később annak az ellenkezőjét állítja ugyanolyan teljes bizonyossággal?

Figyelt kérdés

Pl.: valamiről azt gondolja hogy helyes úgy cselekedni,aztán másnap már azt gondolja, hogy az helytelen,és én vagyok a hülye, mert úgy gondolom,ahogy ő tegnap.Vagy lelkesen beszélgetünk egy utazás tervezéséről, és két napra rá már nem akarja, mert butaságnak tartja.Ilyenekre gondolok. Szinte az ellentétek embere. Nem lehet rajta kiigazodni. Meg hogy most amit állít az komolyan gondolja vagy sem.

Depressziós?


2016. aug. 26. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha szembesíted azzal, hogy hül.yeségeket beszél, akkor mit szokott reagálni? Gondlom megsértődik, és tagadja az előző napi állítását.

A helyedben nem akarnám megfejteni, hogy mi baja van, egyszerűen hagynám a fenébe.

2016. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak értetlenkedni szoktam,mert nem tudom összeegyeztetni a két ellentétes állítását. :P Van amikor nem válaszol (mert szerintem ő se érti saját magát), aztán van amikor meg nem érdekli, vagy Ő akkor is kitart az aznapi állítása mellett!
2016. aug. 26. 09:22
 3/17 anonim ***** válasza:
nem terveznék vele komolyan semmit, főleg azért mert nem lehet. ha meg nem is szólsz érte, akkor tán ő se tudja milyen gáz.
2016. aug. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De lehet hogy tudja,csak szerintem ez már a személyisége részévé vált.Vagy igazából nem is tudja hogy miért csinálja ezt.

Lehet hogy azért,mert ha minden rendben menne, az már "túl jó" és unalmas! :P Fél attól, hogy ha kiegyensúlyozott és boldog lenne az élete valakivel/velem,akkor elveszíti majd,és az nagyon fáj.

2016. aug. 27. 09:40
 5/17 A kérdező kommentje:
és/vagy csak idegesíteni akar :P
2016. aug. 27. 09:41
 6/17 A kérdező kommentje:
Kiprovokálni a szakítást?Mondván úgyis vége lesz,mert ez így szokott lenni nála.Annyira szomorú,amikor valaki ennyire elveszíti a reményt. :( Összességében azt mondanám, hogy nagyon erős embernek tűnik,de valójában, valószínűleg nagyon lelki gyenge és sérült. :(
2016. aug. 27. 09:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Az utóbbi három bejegyzésed abban erősít meg, hogy hagyd a csudába. Lehet skizó, lehet depis, lehet játszmázós, lehet ennyire ostoba - nem tudom, melyik verezió alkalmas párkapcsolatra?
2016. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Titusztitusz ***** válasza:
Ne aggódj kérdező...Vannak ilyesmi emberek tényleg a világon és nincs is ezzel semmi gond...Álltalában egy HATÁROZOTT,MAGABIZTOS EMBER szilárdan képviselni szokta mindig azt az álláspontot,amit AKKOR ÉPPEN MAGÁÉNAK ÉREZ...Viszont lehet hogy idővel kissé átgondolja a dolgot,új infó kerül a birtokába,meg stb,stb,és akkor ONNANTOL már az új álláspontot érzi ugyancsak szilárdan a magáénak...De ez nem kóros dolog...Teljesen normális...
2016. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Értem,de szerintem ez túl nagy kilengés akkor is egy normális emberhez. Vagy legalábbis akkor azt mondom a másiknak, hogy átgondoltam. De ilyen sokszor senki nem gondolja meg magát ilyen rövid idő alatt...vagy akkor tényleg jelzem a másik felé a gondolataimat.
2016. aug. 27. 17:28
 10/17 anonim ***** válasza:

ha új információkhoz jut... de hát ez nem az:

"helyes úgy cselekedni,aztán másnap már azt gondolja, hogy az helytelen" - és ez szokása is, ha jól értem.

Passz. Én kisebb dologért raktam ki - igaz ő csak üzlettárs volt. Nem lehet egy iylen mellett normálisan élni, az fix.

2016. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!