Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiunak mindent szabad, a lanynak semmit? Mit gondoltok errol? Hogy tudnam megertetni vele a sajat allaspontomat?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, eddig volt egy tobb eves kapcsolatom es egy egyejszakas. Nem vagyok ilyen beallitottsagu, azota se vagyom hasonlo kalandra. Parom tudta megismerkedesunk soran is ezt rolam , nehezen de azt mondta hogy elfogadja. Azota viszont minden veszekedes alkalmaval felhozza, lek*urvazott, mindezt ugy, hogy neki min 25 alkalmi partnere volt mar es nem is tagadja ezeket. Nagyon faj nekem ez , mert en sose hanytorgatom fel neki a multjat, huseges vagyok de mar kezdem elhinni neha hogy neki van igaza es magamban keresem a hibat.
2016. aug. 26. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik miatt nem biznak a nők es altalanositanak minden ferfit. Hagyd ott az ilyen embert. Mindig ugy fogja forgatni a lapokat, barmirol legyen szo, hogy Te jojj ki hibaskent.
2016. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

ő meg akkor férfi prosti -.-

de inkább csak egy gyökér...


23F

2016. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan olyan kan, aki azt hiszi, hogy a hímnem felsőbbrendű, a női nem meg arra van, hogy kiszolgálja.


Már akkor ott kellett volna hagyni, mikor leku.rvázott. Basszus, 20 évesen előtte csak 2, azaz két darab sráccal szexeltél. Ma már 14 évesek közt is nehezen talál olyat, akin nem ment végig a fél város!! Inkább örülne.


Addig hagyd ott, amíg nem teszi teljesen tönkre az önbecsülésedet! Vagyis most, azonnal!


Annyiban vagy hibás, hogy ha elsőre kivágod, mikor így beszél veled, többször nem tehette volna meg. Azt kellett volna!


A tisztelet alap dolog, ha a párod nem tisztel, akkor nem a párod! Legyen már benned egy kis női büszkeség.

2016. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom az ilyen pasiktól. Hagyd a p.icsába.
2016. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondja, hog el tudja fogadni, de nem.

Szóval nem csak ostoba, még komplexusos is.

Az nem fér bele egy kapcsolatba, hogy bármi okból

" lek*urvazott, "


Magadban miféle hibát keresnél? Na ne!!!!!

2016. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, ne pazarold rá az idődet.
2016. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Itt megint csak jon a fejem fogasa hogy ennek a senkinek miert van ilyen szuper baratnoje mikor annyi normalis sracnak nincs...
2016. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igazabol mar 2hete elhagytam, csak azert tettem jelen idobe mert kivancsi voltam a valaszokra, tanacsokra. Azota hol teper, hol szid, amiert nem vagyok hajlando kibekulni vele. Neha eszembe jut meg a sok sertese, fajnak de igyekszem miharabb elfelejteni.
2016. aug. 26. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, mondd meg neki, hogy biztosan talál jobbat egy ilyen " lek*urva"-nál.

De ostoba, tényleg... szidalmazással nem szerzett még vissza senki senkit!

2016. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor úgy látom ez már megoldódott. Annyit tehetsz még esetleg, hogy letiltod mindenhol a phaszba. Sok telefonon is meg lehet csinálni. Ha mégsem, nevezd át: ne vedd fel / ne olvasd el -re :)
2016. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!