Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összement a kisöcsim?

Figyelt kérdés
Én nem értem 17-18 évesen 17-18 centisnek mértem most 20 évesen már csak 15nek ugyanúgy állva, mi a fene történhetett?
2016. aug. 26. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
meghíztál 2 év alatt :D De am poén kérdés, nem tudom annak szántad e...
2016. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet hízás, de lehet az is, hogy rossz volt a vonalzód anno, vagy a memóriád rossz...

esetleg még az is előfordulhat, hogy kevésbé vagy felizgulva...nálam legalábbis simán van 2-3 centi különbség az alap izgatottság és a nagyon izgatott állapot között...


23F

2016. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. remélem igazad van,de azért nem tetszik nekem ez hogy kissebb, amúgy nem híztam csak sokat recsizek mostanság ez számít?
2016. aug. 26. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:

igen számíthat, mert ha kielégültebb vagy, nem vagy annyira izgalmi állapotban, hogy annyira álljon a cerka...


23F

2016. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nyújtottad elégszer.
2016. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 90-ben született F.. ***** válasza:

Amennyiben nem viszel be elég folyadékot a szervezetedbe, akkor a péniszed is szárazabb lesz. Ezt nem feltétlenül érzed és/vagy látod kívülről, de belül ez előfordul.

Ilyenkor nem tud annyira kitágulni a vér által, így kisebb (rövidebb és vékonyabb is lesz).


Továbbá az is előfordulhat, hogy rossz a vérnyomásod. Nem tud a szervezeted annyi vért pumpálni a péniszedbe, mint korábban. Érdemes lehet megmérni ezt is.

2016. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom tökéletes, vizből keveset iszok...de most akkor megiszok napi 4 litert hátha segít
2016. aug. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!