Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is megharagudnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megharagudnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy úgy terveztük a párommal, hogy holnap strandra megyünk. Aztán most szólt nekem, hogy az egyik haverja éppen költözik, és hogy hívta, hogy segítsen már neki cipekedni. Erre én kissé mérges lettem, mert amikor mi költöztünk, akkor egyik haverja se jött el nekünk segíteni, hiába kértük őket, egy gyufaszálat sem tettek keresztbe, hanem az én 54 éves apámnak kellett felcipelnie a barátommal a franciaágyat meg a kanapét a második emeletre (nincs lift). Úgyhogy erre azt feleltem, hogy nem érünk rá mi sem, kérjen mástól segítséget, ahogy anno mi is tettük. A srácnak most van egy barátnője, a család tele erős férfiakkal, hívja azokat cipekedni... Nektek mi a véleményetek?
2016. aug. 26. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

a saját leírásban ott a válasz...

ugye, hogy nektek is milyen szarul esett? most a srácnak is szarul esne...de ha ő is elutasított, akkor most simán elutasíthatná a párod is a kérését...


23F

2016. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát csak nem értem, hogy a barátomban egyáltalán hogy is merülhetett fel, hogy de, majd lemondja a mi programunkat és szalad a haverjának cipekedni...
2016. aug. 26. 13:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, hogy ha nem segítettek nektek, ti sem segítetek nekik. Így lenne igazságos az egész. Nem kell lábtörlőnek lenni :)

Úgyhogy én is mérges lennék - különben ha meglenne a kölcsönösség, nem lenne problémám ezzel.

2016. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes gondolkodásra vall, hogy csak úgy lemondhatja a programotokat és szalad segíteni - mintha nem lennél olyan fontos neki. Bár az is lehet, hogy tipikus pasi.
2016. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megharagudni felesleges, abból semmi jó nem lesz. De leülni megbeszélni, azt kéne.
2016. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak nem akar olyan lenni, mint a többiek. És ha gyakran találkoztok akkor nem gáz most egy programot lemondani.
2016. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem haragudnék meg. Attól mert más pokróc volt veletek és nem segített, ez nem jelenti azt, hogy nektek is így kell viselkedni.

Légy rugalmas, tegyétek át a strandot másnapra.

2016. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

7-es válaszoló te most szórakozol, vagy jatszod az erkölcs csőszt és idejársz szinészkedni?

Vagy csak szimplán papucs vagy...

Elég lazán mondod tegye csak felre a megbeszélt programjukat olyan szar alak miatt aki csak kihasználja a naiv párját.

2016. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul esne, főleg ilyen esetben. Még ha nem lenne program, akkor menjen, kit zavar.. de így..
2016. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy más bunkó, ő még lehet jófej, és az is lehet, hogy van rá értelmes magyarázat hogy ők miert nem tudtak segíteni. Viszont tény, hogy meg kell különböztetni attól mikor valaki már luzer kategória és ugrik másoknak, mikor neki nem segít senki. Meg nem haragudnék de elmondanám a véleményem. Esetleg ő is igazat ad neked és megmondja a havernak h ok, most segítek de akkor legközelebb ugye számíthatok rád, ha nem akkor többet nem tartanám vele a kapcsolatot. (mármint a haverral). Ha tényleg csak kihasználják és nem egyszeri esettől van szó akkor pedig beszélgess el vele komolyan. Ha nem igy van akkor meg felesleges balhézni.
2016. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!