Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
A fiúnak csak szakmája van, de nem abban dolgozik, sem nyelvvizsga sem semmi, a lánynak érettségije, OKJ-s képzései és nyelvvizsgája, azt dolgozza, amit tanult. A lány tájékozott, művelt, szeret olvasni, nagyon sok minden érdekli, teljesen naprakész. A fiút ezek nem igazán érdeklik. Bár elég éles eszű, ő is látja, hogy a lány "okosabb, műveltebb", meg is jegyezte a kapcsolat elején, hogy nem hitte volna, hogy bármi esélye lehet egy ilyen lánynál, hiszen "nincsenek egy szinten". A lány mindenről szeret beszélgetni, mindenről van véleménye, de a fiúval ezt nem tudja maradéktalanul megtenni. Nyilván vannak olyan dolgok, amikben a fiú a jobb, tipikus pasis dolgok, mint az autó, barkácsolás, elektronika, építkezéssel kapcsolatos dolgok.
2016. aug. 26. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
51%

Gondolom te lennél a lány? XDDDD


Nos, a válaszom a nem. Már most lenézed a fickót azért, hogy nem a tanult szakmájában melózik, s hogy nem ér fel a "lánnyal". Amint megtanulod, hogy az emberi értékeket nem okj-n lehet elsajátítani, majd revideálod a gondolkodásodat.

2016. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen. Tapasztalatbol mondom.
2016. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az én barátnőm se a világ legokosabb nője, néha nem tud dolgokhoz hozzászólni, őt más dolgok érdeklik, még se nézem le, mert vannak dolgok, amiket úgy tud csinálni, mint én nem. Neki más dolgokhoz van tehetsége, mint nekem. Ettől ő nem kevesebb, csak más.

Én is sokat olvasok könyveket, ő meg csak újságot. És?

Hogy mit dolgozik, azaz ő dolga. Ő beleadja a részét a rezsibe és ez a lényeg.

2016. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tévedés, én a fiú vagyok. Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 26. 14:15
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
54%
Akkor még rosszabb....Viszont ezt a nőddel kellene tisztázni. Ahogy én látom, szinte piedesztálra emelted a csajt. Ergo nem vagytok egyenlő felek. Ennek mi az oka?
2016. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, én már mondtam neki, hogy nem vagyunk egy szinten, ő okos, művelt, én meg nem. Ez zavar. Ő annyit mondott, hogy a munka csak munka, nem ez határozza meg az embert, ettől függetlenül szeret velem lenni.
2016. aug. 26. 14:24
 8/14 Noren1989 ***** válasza:

Veled mennyire toleráns a lány?

Meg amúgy valóban megvagytok, ha ettől elvonatkoztatsz?

2016. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem érezteti, hogy mi van. Egyébként jól elvagyunk, imádunk együtt lenni, csak hát a beszélgetéseink kimerülnek annyiban, hogy kivel mi újság, mit csináljunk, mi történt velünk vagy az ismerőseinkkel. Tudom, hogy ez miattam van, engem igazából nem érdekel kiemelkedően semmi, ő viszont csomó mindenért lelkesedik, amikről másokkal tud beszélni.
2016. aug. 26. 14:35
 10/14 Noren1989 ***** válasza:

Irigyled kissé azokat, akikkel jól el tud beszélgetni?

Szerintem kisebbségi komplexusod van....

2016. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!