Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnam elerni hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam elerni hogy en legyek neki az elso?

Figyelt kérdés
Szoval paromnak mindig fontosabb hogy o mit akar. Hogy o hogyan erzi magat. Ha megbeszelunk valamit akkor engem siman lemond, de ha pl a haverjaival beszelt meg valamit akkor veletlenul sem mondana le miattam. Tudom azt fogjatok mondani hogy szakitsak vele, de en meg akarom leckeztetni. Vagy hogy rajojjon, en fontos vagyok neki. Hogyan viselledjek? Nekem mindig o az elso.
2016. aug. 26. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked mindig az első? Ilyen nő kegyeiért én sem törném magam. Úgy is elég egyet füttyenteni és ott van.
2016. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne légy mindig elérhető, szervezz programot egyedül vagy barátnőkkel. Majd kis idő múlva feltűnik neki, hogy te is ott vagy, ha normális akkor veszi a lapot és ő ajánl fel közös programot.
2016. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jo, akkor ne legyen az elso nekem? Mondjuk ha legkozelebb kerdezi hogy raerek e talalkozzunk, akkor mondjam, hogy most nem, bocsi, mas dolgom van?
2016. aug. 26. 18:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne valaszoljak neki neha az uzenetekre? Ilyenek? Ezekkel el tudom erni hogy teperjen ertem?
2016. aug. 26. 18:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen :) Nem kell bunkózni, legyél kedves, de ne ülj ott mellette mint egy kutyus aki várja a gazdit mikor viszi ki sétálni. Kis önállóság... :)
2016. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az üzenetekre válaszolj.
2016. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jo de ha mar ket eve nagyon megszokta hogy en ilyen vagyok hogy egybol ugrok neki es csak erte vagyok, es valtoztatok hirtelen, akkor is hatasos?
2016. aug. 26. 18:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Neked amúgy nem is lenne másra igényed?
2016. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
72%-ossal alapvetően egyetértek. Csak ne akarj benne ezzel együtt féltékenységet is kelteni. Mert ezt fogja gondolni, készülj rá.
2016. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon van igenyem ilyesmire. De ha muszaj akkor valtoztatok ezen, mert mar a masodik pasim aki nem ertekel emiatt
2016. aug. 26. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!