Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja lopni a pasimat?

Figyelt kérdés

A pasim exbaratnoje Amerikaban el de mostegy idore hazakoltozott es talalkozgatni akar a pasimmal, mert elvileg jo viszonyban valtak el es Neha neten beszelgetnek is de ez kicsit sok... es meg is mondta a szemembe


A multkor egy nagyobb barati osszejovetelen lattam hogy flortol a pasimmal utana kesobb amikor a pasim nem volt korulottunk mondtam neki hogy job lenne ha leszallna a pasimrol mert tudom mire megy ki ez az egesz...

Es teljesen rideg tekintettel a szemembe vagta hogy ugyis vissza fogom kapni es hogy majd ok egyutt koltoznek vissza Amerikaba

Kopni nyelni nem tudtam es mindezt rezenestelen arccal mondta (mintha cask annyit kerdezne hogy vagyok :O )


En erre nagyon bepoccentem es elmondtam a baratomnak ez a kis ribi meg azt mondta hogy o semi ilyesmit nem mondott es biztos megartott a pezsgo!!!!


Majd meg beszeltem vele kesobb es kerdeztem hogy, hogy kepzeli ezt meg mit kepzel magarol meg a Lali mar engem szeret.. es kerdeztem hogy honnan ez a nagy fene onbizalom erre cask annyit mondott hogy "mert kicsinyes vagyok onzo es gonosz..." hat mondom nagyon szep vagy..


es a baratom azthiszi cask "kepzelodok" vagy en talalom ki ezeket

nem tudom mitcsinaljak :(((


2016. aug. 26. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már az első sorokból érződik, hogy igen. Jó lenne keményebb eszközökhöz folyamodnod és higgadtan megmondani a csajnak személyesen, hogy komoly kapcsolatod van a sráccal és szeretitek egymást, ugyanezt a srácnak is megmondani, hogy legyen szíves melletted kitartani.
2016. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszelj a csajjal es ne szidd ot a pasidnak, mert ezzel egy hazisarkanyt fog a srac latni benned. Inkabb legyel kedves a csajjal, mintha mi sem tortenne, a baratodat meg "intezd el :-) " rendszeresen, plusz csinalj jo kajakat, hogy eszebe se jusson a masik no. Talalj ki magatoknak nem megszokott, izgalmas szituaciokat es legyel magabiztos es mosolygos. En a helyedben ezt tennem.
2016. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
Jobban hisz annak a nőnek, mint neked, a párjának. Kérdés sajna nincs, vele fog kefélni.
2016. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ez a no egy utolso ketszinu szajha... nem tudom mit kene vele kezdenem es mindenki azt hiszi hogy milyen kedves meg jolelku, holott nem.

Es a baratom is azthiszi hogy megint problemazok mert egyszer veletlenul megvertem egy lanyt szorakozohelyen kicsit ittasan mert azt hittem ramaszott a pasimra azztan a pasimat is felkepeltem bar ez mar 8 honapja volt de a passim most megint azthiszi kitalaltam...


hogy kene ezzel a novel szembeszallni? Es eltavolitani vagy valahogy likvidalni... legszivesebben bevarnnam este a hazanal es jol kicibalnam a felvarrt hajat de sztem azzal nem sokra mennek

2016. aug. 26. 19:19
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
Hát....igazából ilyen tapasztalatom nincs. Férfi vagyok, ugyanis. Javasolnám az előttem levő válaszoló által leírt taktikát...az ellenségeket jobb minél közelebb tartani.
2016. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes ez az egész... utoljára 18 évesen verekedtem pasi miatt, az se cicabox volt. Így utólag bár vicces emlék; nagyon szánalmas is. Felnőtt nő nem verekszik pasi miatt. Akit vinni lehet, azt vigyék. Ha olyan a pali, akkor pofozkodhatnék életem végéig.
2016. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kettes vagyok. Leirtam mit csinalj !!! Ha nem fogadod a tamacsom, akkor elbucsuzhatsz a pasidtol. A csaj taktikazik, neked is taktikazni kell, ellentetesen reagalva, mint ahogy a csaj szamit ra. Egy verekedos, rikacsolo nokent elfogod a pasid vesziteni. AZ eszeddel harcolj, ne az erzeseiddel. Ahogy mar elozoleg irtam, hengereld le a pasid es a csajt is...a kedvessegeddel.
2016. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hat megprobalom de en nem is vagyok kedves meg ez a taktika dolog tolem tavol all en tolem en mindig mindenkinek belemondom az arcaba mit gondolok meg ha ez nem is tetszik nekik
2016. aug. 26. 19:43
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt lehet ellopni, aki hagyja magát.Ha hagyja, annyit is ér.
2016. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
Az őszinteség nem rossz, de ha tahó, alpári módon adod elő, az nagyon közönséges onnantól. Ha nem vagy egy útszéli, mucsai 3,14csa, akkor ne viselkedj úgy. Igényes, felnőtt ember szemében roppant visszatetsző.
2016. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!