Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök beleolvasna a telefonotokba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az enyém rendszeresen csinálja és ki nem állhatom

23/f

2016. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem lenne a barátnőm.
2016. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Le kell kódolni, srácok. Semmi takargatni valóm nincs, soha nem is volt, de egyszerűen rühellem ha barátnő, haver, anyuka, apuka, kiskutya, nagynéni turkálni akar a telómba. Ha meg akar nézni egy képet, megmutatom, de magát ne szolgálja már ki.. 23/F
2016. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nincs titkom. Nem úgy vagyunk a telóval mint sokan, hogy intim mg privát dolog. Semmi olyan nincs benne amit nem láthat.
2016. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
99%
Olvasni olvasson, semmi titkolnivalóm nincs, csak lehetőleg bele ne töröljön, mert korábban volt már ilyenre is példa hogy fontos jegyzeteket törölt ki az én kis exkedvesem, csak mert ő felesleges információnak gondolta a fősulis beadandókhoz való fontos linkeket, telefonszámokat, elérhetőségeket, pusztán mert voltam olyan "aljas" és "pofátlan" nem közölni vele, hogy a segítségem két tankörtárs LÁNY volt. Szerinte meg is dugtam őket (200 kilométer távolságból).
2016. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Minden párom mindent el tudott érni amit akart, mert mindenhez megadtam nekik a hozzáférést.

Tudták az összes jelszavamat, tudták a telefonjaim feloldókódjait, blabla.


Azért (is) vagyok együtt egy lánnyal/nővel, mert megbízom benne. Nincs előtte semmi titkolni valóm (ha meg lenne, azt nem tárolnám sehol, mert nem vagyok agyhalott).

2016. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Ujlenyomatos szal probalkozhatna vele ...

Am.meg ha veletlen sikerulne neki belenezni akkor ugy vagynam ki mint egy ruhas macskat


Soha nem nyulok bele mas telojaba vagy gepebe tabletjebe ...

Evidens szamomra h van magameletem parkapcsoltban is

2016. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
1. Meglepődnék, hogy van barátnőm. 2. Bár nincs semmi olyan a telefonomban, amit ne vállalhatnék, nem örülnék, ha matatna benne, hiszen én sem olvasgatnék az övében. Én az ilyesmit bizalmatlanságnak venném, ezért ilyen esetben megkérném, hogy álljon elém, és mondja el nyíltan, mi a problémája, beszéljük meg. Annak nincs értelme, hogy fújjunk egymásra, ő gyanúsítgasson mindenféle marhasággal, pörgesse a kis agyacskáját, ahelyett, hogy kinyitná a száját, és elmondaná, mi a baja.
2016. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar
2016. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
felőlem napestig olvashatja a szolgáltató promóciós üzeneteit.. mást úgyse talál benne.
2016. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!