Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért reagál így, mikor szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért reagál így, mikor szóba hozom?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó baráti kapcsolatom egy lánnyal, aki történetesen barátnőm legjobb barátnője.A lány ugyan belső tulajdonságokkal és stílussal rendelkezik mint én és nagyon megértettük egymást.Viszont kapcsolatunk nem több egy baráti kapcsolatnál. Barátnőm gyakori hisztijei miatt úgy döntöttünk a lánnyal, hogy nem írunk többet..

Most egy éve elteltével a facebookon megláttam egy képet a lányról és mikor azt mondtam, hogy:

-"Nem is mesélted, hogy szétmentek barátjával"

Teljesen elkomorodott és bevágta a durcát...

Most ez féltékenység? Milyen alapon? Ennyire nem bízik bennem? Ő Akarta, hogy barátkozzak meg a barátnőivel, most meg szóba se hozhatok senkit közülük...



2016. aug. 26. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, de a barátnőd szerintem még nagyon éretlen egy kapcsolathoz.
2016. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

önbizalomhiányos, fél, hogy a barátnőit szebbnek látod, vagy túl jól sikerül a barátkozás.

ne haragudj rá ezért, biztosítsd róla ,hogy csak őt szereted.

2016. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ő 17 éves :/

Nem haragszom rá.. a helyzetre igen. Megismertem egy csomó szuper embert a kérésére és végül egyikkel sem és egyikről sem beszélhetek :_D

Nem vagyok az csajozós típus.. Kutya hűséggel ragaszkodom hozzá, mert hozzá hasonlóval sosem hozna össze az élet..

De hiába mondom neki..

2016. aug. 26. 21:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazodjak az új szabályokhoz? Vagy hogyan értené meg, hogy felesleges az aggodalma? Már feszülté tesz, hogy nem tudom mit mondhatok..
2016. aug. 26. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon sok kommunikáció a kulcsa.
2016. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!